Всі реактивні снаряди до РСЗВ ЗСУ переміщено до захищених сховищ

480

Весь наявний боєзапас реактивних снарядів до реактивних систем залпового вогню та окремі номенклатури боєприпасів Збройних сил України переміщено до захищених сховищ.

Про це сьогодні, 18 квітня, в ході брифінгу на військовому арсеналі, що на Вінниччині розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Озброєння Збройних Сил України полковник Валерій Стецюк, повідомляє  прес-служба Міністерства оборони України.


З метою збереження боєзапасу Збройних Сил України було проведено значну роботу щодо їх розосередження, укриття в захищені сховища та евакуації з території лівобережної України. Розподілено між арсеналами, базами та складами понад 300 тис. тонн боєприпасів або більше сотні військових ешелонів.

190418 RSZW 1Ось так зберігалися реактивні снаряди до РСЗВ БМ-21 «Град» в минулі роки

«З початку 2019 року переміщено понад 33 тис. тонн боєприпасів та авіаційних засобів ураження. В захищені сховища — понад 170 тис. тонн ракет та боєприпасів, що дозволило укрити 100 % реактивних снарядів до реактивних систем залпового вогню та окремі номенклатури боєприпасів. Переукупорено понад 30 тисяч тонн боєприпасів», — уточнив полковник Валерій Стецюк.

P.S. ДО КІНЦЯ 2021 РОКУ ЗБУДУЮТЬ ПОНАД 130 ЗАХИЩЕНИХ СХОВИЩ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ БОЄЗАПАСІВ

18 квітня, в ході брифінгу на військовому арсеналі на Вінниччині, начальник Центрального управління безпеки військової служби ЗС України полковник Микола Швець проінформував, що протягом 2018 — 2021 років проектами реконструкції технічних територій передбачено будівництво понад 130 захищених сховищ.

Про це повідомляє сайт МО України.

На даний час потреба Збройних Сил України у захищених залізобетонних сховищах складає близько 300 одиниць. Провести реконструкцію передбачається у три черги. Вартість будівництва згідно відпрацьованих проектів Реконструкції технічних територій становить 4,3 млрд грн.
«На підставі цих контрактів розпочато будівництво першої черги захисних обсипних сховищ у кількості 35 одиниць, завершити яке планується до кінця 2019 року», — зазначив полковник Микола Швець.

Окрім цього, близько 70 % охоронних периметрів потенційно-небезпечних об’єктів уже обладнані огорожею нового типу, периметровими технічними засобами охорони, відеоспостереженням, освітленням та іншими системами захисту і контролю доступу.

Зазначається, що до кінця другого кварталу 2019 року сплановано завершення цих робіт на 37-ми потенційно небезпечних об’єктах зберігання боєзапасу. Ці системи забезпечують надійну охорону за різних кліматичних і погодних умов та у будь-який час доби.

З боку Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України здійснюються усі необхідні заходи виконання зобов’язань за укладеними державними контрактами щодо своєчасного фінансування, авансування, створення належних умов з організації будівництва.

Поделиться:
Загрузка...