Всеукраїнський форум приватних підприємств ОПК

465

Перший Всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості — важливий крок, який зміцнює оборону нашої країни. На цьому наголосив Секретар РНБОУ Олександр Турчинов в інтерв’ю журналістам після відкриття Форуму у четвер, 28 вересня, у Києві.

Турчинов нагадав, що співпраця з підприємствами приватного сектору розпочалася з перших днів протистояння агресору. Секретар РНБО України підкреслив, що сьогодні, з одного боку, створюється система кооперації між державними оборонними підприємствами і підприємствами оборонного сектору, з іншого — приватні підприємства «дають поштовх до конкуренції». «В результаті покращується якість продукції і зменшується її ціна», — сказав О. Турчинов. Він також назвав дуже важливим те, що приватні підприємства активно працюють над розробкою перспективних зразків нової військової техніки і зброї.

За його словами, значна частина Державного оборонного замовлення виконується саме приватними підприємствами оборонної промисловості.

На переконання Секретаря РНБО України, кооперація державних і недержавних підприємств оборонного комплексу «дасть нам нову якість, яка можлива тільки на науковій базі». «Інтеграція науки в оборонну промисловість є запорукою ефективних результатів», — заявив він, додавши, що Україна і досі змушена розраховувати виключно на власні сили на шляху ремілітаризації країни.

«Україна сьогодні — форпост Європи, який стримує просування агресора на Захід. Тому сильна українська армія, сильний український оборонний комплекс — запорука безпеки усієї Європи», — заявив Турчинов.

Секретар РНБО України також наголосив на важливості вирішення на законодавчому рівні питання корпоратизації державних оборонних підприємств і входження до цих підприємств приватного капіталу, як вітчизняного, так і закордонного. «Це буде нова якість, нова форма, це забезпечить нам перспективу розвитку», — сказав він.

ukrmilitary.com

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military PagesUkrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military PagesUkrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages
Поделиться:
Загрузка...