Все обыденно и тухло

262
В ленте новость о том, что очередной нардеп «Слуги народа», Олег Арсенюк, зашкварился. И я понял, что меня эта новость не зацепила. Ни то, что очередной член #моносброда устроил «праздничный обед в пятницу вечером».
.
Это ведь так обыденно устроить обед вечером, да? Ни то, что он устроил его в ресторане «Бочка» в Черкассах. Не отель Fairmont и то хорошо. Хотя любопытно, что это происходит на Черкасчине, где главой области экс-шоумен Скичко, который как раз был замечен на гулянке в Fairmont, которым управляет его жена, дочь известного мультимиллионера Юрышева. Видимо Скичко традицию гулять в кабаках во время локдауна привез в область из столицы. Тут тоже ничего неожиданного. Ведь как известно — каков поп, таков и приход. И даже то, что в итоге мордобоя народный депутат от «Слуги народа» Олег Арсенюк получил закрытую черепно-мозговую травму и ушибы головы в результате конфликта с мужчиной на территории ресторана «Бочка» в Черкассах, который связывают с семьей политика, меня тоже не удивило. Этих птенцов гнезда Зеленского уже били и бить будут, ловили на нарушениях и ловить будут, и ничего нового нет. Предсказуемо и то, что эта история ударит по имиджу Зеленского и его партии. И больше никаких последствий не будет. Репутация для #моносброда — пустой звук. Они свой сброд оберегают.
Так что все обыденно и тухло. Как и сам #моносброд. Как и то, что #слуге за гульбеж ничего не будет, а народ это съест. То, что #слуги гадят на голову своим избирателям — это забавно. И в очередной раз своими действиями #слуги подтверждают истину выписанную великим Оруэллом — Все животные равны, но некоторые равнее. Для животных это нормально. А вот для людей нет. Но если люди ведут себя, как стадо… То это их выбор. И они могут им наслаждаться.
Україна у війні, хворобі і злиднях.
.
Здавалося б влада мала працювати саме у тому славному турбо-режимі: схвалювати нагальні закони для сьогодення і майбутнього, підтримувати армію і вести за собою народ добрими вчинками і намірами, розпеченою крицею випалювати корупцію і встановлювати справедливість, гарантувати чесний закон понад усе і для усіх, без винятків.
Будувати економіку високотехнологічного майбутнього, а не спостерігати, як з України вичавлюють останні соки.
В принципі, саме так і обіцяли з 21 квітня 2019.
.
Все почалося з аналізів, результати яких ми так і не побачили.
Можливо, якби тоді Зеленський чесно вийшов і сказав: «інколи, ми з Ілоном Маском куримо не лише айкос. Але я розумію, що у Президента на це часу немає: ні на вечірки, ні на відпочинки щомісяця, ні на заборонені препарати. Тому з 21 квітня мої аналізи будуть чистими як сльоза дитини. Я йду працювати 24/7, хочу змінити Україну, зробити кожного українця заможним і щасливим».
І тоді в парламенті була би ліберальна партія просвітлених аскетів, уряд би складався з професійних прагматиків, а Президента би оточували віддана компетентна команда.
Але, коли business for pleasure, то і результати відповідні.
Не встиг відгриміти черговий скандал з Тищенком (який влада вирішила знову не помітити), а в славних Черкасах вже гримить новий скандал з черговим слугою народу, Олегом Арсенюком.
Так гарно гуляли, що після п’янки народний депутат спричинив бійку, під час якої отримав струс мозку і численні забиття від інших гостей, які захищали власника закладу.
А треба було всього лише здати аналізи і займатися роботою.
А гедоністів загнати в пуританський клуб ім. КромЗеля.
Або повернути на вокзали і в перукарні, де їх набрали за оголошеннями.
Слуги Зеленського стають ще більше «відомими». Сумнозвісно відомими тепер на Черкащині.
Ще один нардеп від СН, такий собі Олег Арсенюк по п‘яні вліз в бійку, бо хотів далі відриватись в ресторані, котрий вже зачинявся. За адміністрацію ресторану заступився інший відвідувач, який і отримав від нардепа закриту черепно-мозкову травму та забої різних частин тіла. До слова нардеп також постраждав у бійці.
Не зрозумілі дві речі:
— чому нардеп відпочивав у ресторані під час карантину? І чи дозволено «продовжувати» роботу закладу обмежень?
— чому депутат від партії Зеленського «відзначав» річницю вибуху на Чорнобильській АЕС за три дні до самого дня пам‘яті?
Тобто маємо чергового «Тищенка» і чергового слугу, який потрапляє в скандал. І це в той час поки більшість українців знаходяться на карантині, а підприємці позакривали свій бізнес. Де справделивість? І чи буде колись реакція монобільшості, адже ні на дії Тищенка, ні на дії Шевченка вони досі не відреагували.

P.S.

Поделиться:
Загрузка...