Возле дачи Зеленского протестуют против попытки совместной с оккупантами инспекции позиций ВСУ

92
В Конче-Заспе возле резиденции Президента Украины Владимира Зеленского проходит акция протеста против капитулянтских уступок России на переговорах. Собравшиеся считают, что срыв операции по «вагнеровцам» и согласие на участие наемников РФ в инспекции позиций ВСУ возле Шумов является признаками подготовки капитуляции властей Украины перед РФ.

Хоч візит РФ на наші позиції скасували, ми вирушаємо колонною авто на інспекцію дачі Зеленського. Тієї самої дачі, яку він обіцяв передати дітям, а тепер туди заселився найвеличніший лідер сучасності!
Все нагадує 2013 рік та Автомайдан проти Януковича!
Гидко, що в нашій державі така влада.
Але запевняю, ми не дамо пройти капітуляції, яку приготував нам офіс та любителі «русского мира»!
Найбільше вражає, коли їдеш до державної дачі, яку Зеленський обіцяв передати дітям, але таки вирішив потусити там сам, це кількість охоронців, що стоять під кожним кущем упродовж десятка кілометрів траси на Кончу-Заспу.
Навіть дивно, нащо народному президенту, за якого віддало голоси 73% виборців, стільки хлопців з дротами у вухах.
Схоже, він починає щось підозрювать.
Лякливе, нікчемне, мстиве.
А народу приїхало капець багато.
Люблю цих людей.
Якщо терориста не знищити, його вимоги будуть зростати.
Дико навіть читати новини про «заяву» терористів «ДНР» про те, що Зеленський дозволив (!) генерал-майору ЗС РФ Якубову «інспектувати» позиції 503-го батальйону морської піхоти Збройних Сил України.
Терористи не можуть нічого інспектувати. З терористами не ведуть перемовин.
Але наш головнокомандуючий вирішив по-іншому. Не потрібно бути Вангою, щоб не зрозуміти, що відбуватиметься далі. Він стає небезпечним. Він стає непрогнозованим. Він стає залежним і точно не від громадян України.
Так буває завжди, коли медузи ходять на вибори вибирати собі головного.
Итак, Зеленский хочет, чтобы украинских военнослужащих инспектировали те, кто в них стреляет и убивает. Впрочем, ничего нового мы от него не услышали. Вчера бывший главный канцелярист первого только подтвердил то, что мы знали и ранее. Большинство в окружении Зеленского «любит Россию», заявил Богдан. Кто безвозмездно, кто за деньги. Но любят. Россию, не Украину. И знаете, это в значительной мере упрощает задачу в отношении Зеленского для тех, для кого Украина стоит на первом месте.

 

Поделиться:
Загрузка...