Війська РФ мають просування у Сумській, Харківській та Донецькій областях.
Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState.
«Ворог просунувся біля Біловодів (Сумська область), Кам’янки (Харківська область) та Котлярівки (Донецька область)», — йдеться в повідомленні.
рф контролює 4 населених пункти на Сумщині (Новеньке, Басівка Юнаківської громади та Веселівка, Журавка Хотінської громади) та продовжує спроби створити «буферну зону», – ОВА
Наслідки Курської авантюри, яку підтримали зелебобіки та інші недалекі співгромадяни, триватимуть.
![]()
Методичка ЗЕботви ОПи вражає.
Гупі забули, що за Зеленського
розміновані дороги з Криму і акваторія Азовського моря, ЗЕзрадники здали південь з Маріуполем за декілька днів без опору,
після зняття Залужного здали майже весь Донбас, частини Запоріжжя й Харківщини. Тепер ЗЕ здають Сумщину.
ЄрмаЗеля здали понад 20% української території!
Але зебілам і цього мало.


