Ворог давно не тільки в Кремлі

113
Вже ніхто нічого не приховує.
Підтримку західних союзників було знищено свідомо та цілеспрямовано — щоби тепер оголосити ошуканому народу, що вимоги проводити реформи, боротися з корупцією та не загравати з Путіним це «давлєніє».
Ми блискавично перетворюємось на Білорусь, в турборежимі, і стрімко вкладаємось під РФ, бо такою і була мета, яку заковтнули українці під виглядом «слуґі народа».
На який «Восток», Альоша?
На той, що восьмий рік вбиває українців та не приховує планів знищити нашу державу, «кітаєц» мамкін?
І як ти збираєшся «развєрнуть» Конституцію, в якій чітко записані шлях до ЄС та НАТО?
Да, ворог давно не тільки в Кремлі.
P.S.
#ПолітФанКлуб:
Зеленський написав пост про #MH17, але не згадав про збиття літака російським «Буком»
ℕ 𝕚 𝕜 𝕚 𝕥 𝕚 𝕔 𝕙:
Він що, Цемаха даремно відпускав?
Сметанат борщу:
Майже щодня росіяни вбюивають українців. Зеленський жодного разу не згадав ні загиблих Янголів-захисників, ні поранених Героїв. За, майже, 8 років війни Зеленський був у військовому шпиталі тільки 1 (один) раз.
Дід Микола:
Пам’ятаєте оте зелено-цинічно-зухвале «чому Україна досі не в НАТО»?
І відповідь: через велику корупцію.
І ось, читаю, РНБО ввела «санкції» проти 9 громадян України, у т.ч. проти тих, хто знаходиться в санкційному списку США.
Але ні Коломойського, ні Дубінського там немає.
А ви знаєте за що США ввели санкції проти Коломойського?
Як заявив Блінкен, «у зв’язку з його причетністю до великої корупції».
Незабаром в українському шапітолії знову залунає:
«Чому Україна досі не в НАТО?!!!».
А нарід знову зробить вигляд, що він нічого не бачить і не розуміє.
ЗАДАЧА.
ДАНО:
1. «Дельта» добралася до США і там розпочалася «пандемія нещеплених».
2. Найвищу ефективність проти «Дельти» на нині показує вакцина Пфайзер.
ЗНАЙТИ:
1. Який відсоток українців на нині щеплений (і скільки з них Пфайзером)?
2. Кому дякувати за цю диверсію?
Кіт Вчений:
У Зе Нелоха є не тільки план Б, а і плани Б-6 та Б-12. Якщо ж і вони не спрацюють, то точно допоможе план Б-52. Три порції і не закусювати!
Йозеф Кнехт:
Найогидніше не те,що затягані колаборанти і зрадники артисти,які співали перед вбивцями українців, повертаються в Україну. А те, що в переважної більшості українців немає навіть натяку на почуття власної гідності і вони підуть з радістю на їх концерти,щоб почути цих гнилих людей.
Артур Харитонов:
Згідно з офіційною заявою підрозділу Міжнародного радіо Китаю у соціальній мережі, Путін має рацію, опублікувавши статтю антиукраїнського характеру.
Китайська помийка, яка водночас ретранслює винятково дозволені Компартією меседжі, підкреслює, що приєднання до антиросійського альянсу Заходу “не відповідає інтересам України». Комуністи резюмують: “Україна — не Захід”.
Впервые идею «Малороссии» привез в Украину не инвалид 2-й группы по психиатрии, по совместительству глава пресс-центра оккупационных войск РФ замаскированных под «республики» — захарченко. Ее привез в Украину царский посол Хитрово, в 1658 году заявиший гетьману Выговскому, что Украина — «гілля, відламане від природного кореня Великоросії».
Все нации рано или поздно приходят к осознанию необходимости строить собственную государственность. «Малороссия» это «зачем вам своя государственность? — давайте в нашу!». Мы же братья.
«Малороссия» это политтехнологический проект из средневековья. России в процессе захвата нужны колаборанты и полезные идиоты, руками которых она свергнет сопротивляющихся лидеров в стане врага, приведет своих или спровоцирует междоусобицу.
Отсюда «мы же братья», «Великая Русь, Малая Русь и Белая Русь», «триединый народ» и «гілля відламане від…», «славяне» — это и обоснование права вмешиваться во внутренние дела врага, и «альтернативная» идея для посева в головах лохтората — что не нужно свое государство, путин сделает российские пенсии.
Уже тогда гетьман Выговский почувствовал неладное и заявил в ответ: «Нехай Великоросія буде Великоросією, Україна Україною — ми є військо непереможне».
И сразу стал врагом для москвы. Царские агенты организовали против него заговор на левацких лозунгах (старшина багатішає під час війни!), а также о зраде (воювали з ляхами, а він нас знову під Польщу віддає), подбили Пушкаря и Барабаша на вооруженные выступления, спровоцировали междоусобицу. Так и победила Малороссия Украину.
Недавно малороссия на короткий период тоже победила Украину. И только на Майдане ценой жизни 100 украинцев Украина снова победила малороссию.
Потому захарченко как шизофреник открыто выляпывает их тайные мыслишки, но не такую уже фантастику он и говорит.
Это все вкладывается в недавние заявления лаврова, путина и толстого, что «Нынешней антироссийской власти в Украине осталось немного. А там Украина снова упаден нам в руки». Они все на это и работают.
В 2014-м «новороссия» проиграла, потому что москва переоценила силу малороссии в Украине. Теперь им нужно начинать сначала. Обеспечить победу Малороссии над Украиной. А это — отстранение от власти государственно ориентированных украинских политиков, как первый и главный этап.
Победить нас как народ они не могут, а вот победить как малоросов — вполне.
Поделиться:
Загрузка...