Вони дуже злякались

129
Влада скасувала «інспектування» з терористами-окупантами.
В Офісі президента нібито в терміновому порядку тимчасово або повністю скасували так зване «інспектування».

Причина не називається, проте цілком зрозуміло що Зеленський і його офіс злякалися реакції суспільства та сьогоднішньої акції під Офісом президента.
Це не означає, що капітуляція скасовується. Це не означає, що влада відкладає домовленості з Кремлем. Вони просто дуже бояться. Нас всіх. І це наша сила.
Тримаємо порох сухим і відстоюємо нашу країну!
ОНОВЛЕННЯ. Кравчук офіційно заявив що «інспектування» скасовуться із-за НОВИХ ВИМОГ сторони Кремля.
Ось нові вимоги Кремля після вчорашньої домовленості по «інспектуванню» в Шумах.
‼️1. Інспектування в різних (нових) точках лінії розмежування.
‼️2. Фото та відеофіксація. (Наскільки розумію, мова йде про те, що окупанти хочуть фіксувати наші війська на фото та відео).
‼️3. Підписання протоколу по «інспектуванню», тобто ОФІЦІЙНЕ ВИЗНАННЯ терористичних ДНР/ЛНР.
Коли вчора ми всі говорили владі, що погодження капітулянтських вимог лише розіграє апетит та фактично поставить Україну на коліна перед агресором, вони далі домовлялися та йшли на всі вимоги Кремля. Сьогодні — результат.
Пане Зеленський, може досить гратися і знищувати нашу армію та зовнішню політику?
Кремлівсько-окупаційні війська о 14.15 здійснили обстріли Шумів. Саме там де мало б проходити інспектування Зеленського.
Цинічно та демонстративно Кремль демонструє що українська влада для нього ніхто, а будь які «домовленості» не варто нічого.
Про яке перемир‘я може йти мова? Воно давно скінчилося, як і будь яка піар-брехня влади Зеленського.
А ВЫ ГОВОРИЛИ, НИЧЕГО НЕ МОЖЕМ…
? В ОПУ сообщили, что «инспекцию» на Донбассе отменили, новой даты нет и пока не будет. Якобы, «та сторона» выдвинула новые требования.
? Кроме того, там подчеркнули, что переговоры с ОРДЛО не ведутся — мол, именно Россия является агрессором. (фигасе, прогресс!)
? На данный момент у Зе «ищут грамотное решение», чтобы закончить войну на Донбассе.
Тактика, о которой писал раньше — два шага вперёд, шаг назад. На этот раз у Зермака не прокатило, и остановили его не 73% (им похрен), а думающее меньшинство. Хватило гнева в соцсетях и угроз выйти на улицу.
Но это ни разу не победа. Не получилось сейчас, зайдут с другой стороны. Мы их пинком в дверь, они бочком в окно. У нас только одно преимущество — они наглые, но трусливые.
В ОПУ ищут грамотное решение? Оно одно: замена промосковской власти на проукраинскую. Которая умеет держать удар, отстаивать интересы государства, а не выполнять хотелки кучки террористов.
Это ни разу не победа. Нам ещё долго стоять вокруг них с красными флажками и рогатинами. А победа будет тогда, когда все украинцы повернут эти рогатины в одну сторону — на восток.
UPD. Уверен, что Зермак знал о «новых требованиях той стороны» ещё вчера, но сегодня просто использовал их для того, чтобы включить заднюю. Очко таки не железное.
Сьогодні президент України дозволив президенту РФ відправити своїх шавок, інспектувати позиції ЗСУ.
Такої ганьби я не пам’ятаю за всі шість років війни. Було всяке: намагались домовитись, Іловайськ, Дебальцеве. Але я завжди був певен, що ми ведемо боротьбу проти ворога, як на фронті, так і на міжнародній арені.
А тут виходить так, що ми склали зброю, обіцяємо мир, а тепер ще й запрошуємо ворога дивитись, як облаштовані наші позиції, та доповідаємо, що ми більше не будемо стріляти у відповідь.
Політика подвійних стандартів та сепаратні домовленості призведуть до того, що Зеленський запросить Путіна на Банкову, як товариша та партнера.
Попереду ще амністія, яку обіцяють представники зеленої влади, та закон про референдум, на якому хочуть легалізувати хотелки Путіна!
Це сором, ганьба та капітуляція у чистому вигляді!
———
РФ відправила генерал-майора ГРУ РФ Руслана Якубова інспектувати позиції ЗСУ.
Насправді це легенда і звати нелегала Рустам Халілович Вахітов. Отримав легенду генерал перед тим, як ГРУ РФ його відправило на війну в Україну. Вахітов закінчив Челябінське вище танкове училище, а потім загальновійськову академію Збройних сил РФ і далі служив в ЗС РФ.
У 2015 році він став заступником начальника штабу 1-го армійського корпусу, а потім головою штабу оперативного командування. 1 корпус знаходиться в підпорядкуванні Ростова, напряму отримує вказівки від ГШ ЗС РФ та особисто Шойгу.
Тепер Вахітов знаходиться у Спільному центрі контролю і координації і буде перевіряти наші позиції.
Я не розумію, що це за цирк, можливо вже тоді офіс президента відразу надасть всі данні військовослужбовців: прописки, медичні карти, особисті справи.
Я розумію, що для Зеленського генерал ГРУ на наших позиціях це норма, тоді і Путін на Банковій це окей.
Я не хочу, щоб була зрада та Зеленського гнали тряпками з України, у нас війна. Путін тільки і розраховує на дестабілізацію, я сподіваюсь, що є інстинкт самозбереження, але і терпіти цього, теж ніхто не буде.

Поделиться:
Загрузка...