Внутрішня окупація

120
Головний санітарний лікар Зеленського звинуватив РПЦвУ в поширенні антивакцинаторської пропаганди.
.
“Друга велика проблема на рівні громад – локальні релігійні лідери, які активно виступають проти вакцинації. Роз’яснення та активна комунікація з людьми не спрацьовують, і майже вся громада або не хоче вакцинуватися, або повністю ігнорує заходи профілактики”, “… проблеми … з боку УПЦ МП», – зазначив Кузін.
Тобто російська церква в Україні займається біотероризмом.
При тому в самій рашці РПЦ пропагує вакцинацію чудодійним спутніком.
Але офіційні звинувачення на рівні державного чиновника прозвучали, а заходи у відповідь такі самі, як з медведчуком, якого за державну зраду сьогодні випустили під особисте зобов’язання. Нехай чужа церква вбиває українців! Плювати на всіх українців світу: я должен только своім родітєлям. Томос-термос, кря-кря.
Заходів у відповідь і не буде. Тут зійшлися інтереси всіх. Для зелених мародерів пандемія — порятунок: під шумок можна вкрасти більше. Для РПЦу — під час потрясінь люди біжать до релігійних лідерів, пандемія — можливість наростити вплив. А крім того між ними змова: від московської секти зеленим мародерам — голоси на виборах.
А заплатить за все українець.
Ось це і є внутрішня окупація.

Джон Сміт

P.S.

В УПЦ МП відреагували на слова головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, що однією з проблем низького рівня COVID-вакцинації є окремі релігійні лідери і що його відомству непросто комунікувати з УПЦ МП.

У Моспатріархаті вважають, що це неправда і що чиновник вдався до маніпуляцій, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«Такі необачні заяви чиновника можна пояснити лише ігноруванням співпраці з УПЦ, яка багато років тісно взаємодіє з медичними установами всіх рівнів. Окрім цього, Українська Православна Церква у складі Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій неодноразово була представлена на зустрічах з представниками влади, де обговорювалися питання співпраці Церкви і держави у галузі боротьби з епідемією коронавірусу», — зазначають у Моспатріархаті.

В УПЦ МП заявили, що до них не надходило жодних пропозицій від Головного санітарного лікаря щодо можливого співробітництва задля подолання епідеміологічної кризи.

«Тому закиди чиновника на адресу релігійної організації, що представляє найбільшу в Україну конфесію, є не лише безпідставними, але і маніпулятивними», — вважають священнослужителі.

В УПЦ МП звинувачують головного санітарного лікаря у маніпуляції - фото 81593

Нагадаємо, місяць тому священик УПЦ МП агітував під ВРУ проти щеплень, ID-паспортів та за спрощений перетин кордону з Росією.

Управсправами УПЦ МП вважає, що вакцинація від COVID не повинна бути обов’язковою.

Під час першої хвилі падемії в Україні намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павел Лебідь закликав ігнорувати карантинні обмеження та сміливо відвідувати церкви. Основною причиною спалаху коронавірусу він називав «людський гріх». Згодом намісник лаври сам підхопив ковід і відправився на лікування у шпиталь.

Поделиться:
Загрузка...