Власть во главе с Зеленским толкает Украину в российскую кабалу

97
Украина отмечает 30-ю годовщину принятия Декларации о государственном суверенитете. Три десятилетия Украину бросает из одной крайности в другую. Кравчук, который ходил «між крапельками», к счастью, недолго. Кучма, который пустил к кормушке олигархов, что повлияло на дальнейшее развитие страны.

Ющенко, который получил беспрецедентный кредит доверия и так очаровал Запад, что партнеры готовы были закрыть глаза на своеобразность нашей страны и упустить некоторые бюрократические процедуры, ускорив вступление Украины в ЕС и НАТО. Но слабость и непоследовательность Ющенко привели к власти Януковича, который попытался развернуть Украину на 180 градусов – снова в сторону России. К счастью, украинцы не позволили этого сделать, и у Украины снова появилась надежда на вхождение в клуб цивилизованных стран после Революции Достоинства. Порошенко, в отличие от предшественников, не задавался вопросом: Европа или Россия? Сделал все, что смог в тех условиях, чтобы дать отпор неожиданной агрессии РФ, добился получения безвизового режима с ЕС и возврата былого уважения к нашей стране со стороны всего мира.
Но сегодня, в юбилей принятия Декларации о суверенитете, мы наблюдаем, как власть Зеленского методично перечеркивает каждый пункт этого документа. Декларация приблизила развал СССР, а окружение президента не скрывает своей ностальгии по «совку». В декларации прописана независимость Украины, а власть во главе с Зеленским снова толкает ее в российскую кабалу, делая все, чтобы от нас отвернулся Запад. В общем, праздник сегодня довольно грустный получается. Утешает одно: украинцы обычно не молчат, когда власть пытается резко отойти от заявленного курса. И сегодняшняя акция в защиту украинского языка – тому подтверждение. Так что осторожнее, ребятки с Банковой. Как доехать на киевский Майдан, хорошо известно людям со всей страны.
Зеленський у Верховній Раді знову говорить про «мир», але не говорить хто приніс війну. Говорить про втрачені території, але не говорить хто їх окупував.
Зеленський говорить про віру в правду та справедливість, але справедливості та правди від цієї влади ми вже понад рік дочекатися не можемо.
Зеленський каже «годі сварок, годі ділитися…час стати державними діячами».
Тільки ділять саме вони — влада слуг народу.
Навколо лише брехня і фарс. Політичні переслідування та реванш кремлівських сил.
Зелений президент в себе на сторінці написав» Реальна приватизація стартувала», це все що головнокомандувач армії, яка воює сьомий рік зміг видавити за два дні, коли троє загинули та дев’ять бійців зазнали поранення. Окупанти вбивають українців , воїни вмирають по госпіталях, а він готель продає. Вот як його назвати? Американці офіційно висловили співчуття, а президент країни де іде війна пише про приватизацію. Ненавиджу, скотина, можете мене сварити, но в мене інших слів для нього не має. Мерзота
Пам’ятаєте скільки лунало насмішок після передачі с̶ь̶о̶м̶и̶м̶
п’ятим президентом своїх активів у сліпий траст і скільки недорогеньких намагалося знайти сліди «збагачення», а потім плюнуло та скотилося в тупу пропаганду?
А між іншим те грамотне рішення передати бізнес в прозоре управління і є причиною відсутності «економічних» справ проти Порошенка — міжнародна компанія з управління активами, яка працює за найвищими світовими стандартами, по стінці розмаже будь-який «правоохоронний» орган, тому в той бік навіть портновське ДБР не дивиться, вже не кажучі про менш відморожені організації.
«Сенсації» ж про «збагачення у 82 рази» та інше «мародерство» так і залишаться пам’ятником українській «антикорупційній журналістиці», а обмануте населення ще будуть довго кормити лайном типу «незадекларованих картин з Вікіпедії».
Інша справа Зеленський.
Той «переписав» головні активи типу «Квартала» на найближче оточеня, яке займає державні посади, а офшори взагалі премудро оформив на дружину.
Вже коли він перебуває у президентському кріслі — його родина примудряється заробляти на облігаціях внутрішньої державної позики, а сам президент сором’язливо «забуває» вносити вчасно інформацію про доходи з них.
Головою Антимонопольного комітету «простой парєнь» призначає сестру розпорядника свого італійського майна і за сумісництвом спонсора партії «с̶о̶с̶е̶н̶ слуґ народа» тощо.
Знаменитий термін «бариґа» при шостому президенті заграв новими яскравими фарбами — думаю, після своєї каденції «просто порядочний чєловєк, всьо» почує на свою адресу «многа вапросав», тільки на відміну від попередника, до нього вони будуть доречними.
Здатність поєднувати в одному реченні слова «Росія», «Путін» та «війна»- у президента Зеленського відбило після його поїздки до Оману.
Ми досі маємо кілька лише офіційних версій що там насправді відбувалося.
А це означає, що «слугам» є що приховувати, бо саме там пройшов смотріни і Єрмак, який тепер фактично перебрав на себе зовнішньополітичну функцію замість голови держави, а у найвеличнішого відбулися аномалії з щелепою.
Очевидно, були якість домовленності з представниками Кремля, під час яких Зеленського запевнили «Володя, всьо будєт нармальна», і «Володя» досі чекає коли буде «нармальна» — тому намагається ігнорувати обстріли, загиблих та поранених.
А якщо реагує, то якомога абстрактніше, щоб електорат не дай бог не дізнався, що при Зеленському стан справ з війною, армією, обороною та безпекою став набагато гіршим ніж за Порошенка.
Зрозуміло, що б в Омані не пообіцяли Зеленському від імені Путіна, його обдурять (а разом з ним всіх нас), питання інше — що пообіцяв Зеленський, крім не згадувати Путіна та РФ в контексті їхньої війни проти України.
Поделиться:
Загрузка...