Влада Янелоха — це фікція

142
Якщо:
— Зеленський може указом звільняти голову КСУ, хоча за законом це виключна прерогатива самого суду;
— РНБО може накладати санкції на людей і компанії за правопорушення, за які передбачена винятково кримінальна (чи й адміністративна) відповідальність;
— Кабмін може в обхід закону відміняти кадрові конкурси на держслужбу або звільняти Наглядові ради, а потім повертати їх назад,
то чому б Печерському суду не накласти арешт на майно Шарія за кордоном, куди його юрисдикція жодним чином не поширюється?
Влада Янелоха — це фікція, суцільна піар-кампанія позбавлена усякого змісту.
Якби не дві обставини:
1) її безумні дії підкріплені всією міццю державної машини примусу;
2) тупий примітивний піпл радо хаває всю цю популістичну лабуду і рейтинг влади росте навіть на тлі погіршення рівня його ( цього піплу) життя
Karl Volokh

Бывший народный депутат от Партии регионов Николай Левченко, который с 2015 года скрывался в России от правосудия, вернулся в Украину.
Все уголовные дела против него в Украине закрыты.
Именно Николай Левченко 28 февраля 2014 года помог Павлу Губареву озвучить свой «ультиматум» на сессии Донецкого городского совета. После этого в Донецке начались беспорядки, которые позже переросли в боевые действия
Денис Казанский

Головним завданням так званого законопроекту «про деолігархізацію» є встановлення повного контролю над медіа.
За приклад береться Росія.
Коли до влади прийшов Путін, він також провів «деолігархізацію».
Тоді «свої» олігархи ще більше збагатились, а всі хто були «неугодні» кинуті до тюрем.
Але найголовніше — всі ЗМІ стали належати Путіну та ФСБ.
Зверніть увагу, що нижнім цензом визначення поняття «оліграрх» є 87 мільйонів доларів. Тобто, де факто власники всіх ЗМІ в Україні можуть потрапити під санкції, а самі телеканали/радіо/сайти — конфісковані.
Або всі ці люди починають грати на користь однієї людини — Зеленського.
Більше жодних новин про корупцію, про зашквари «слуг», про реванш та здачу держави просто НЕ БУДЕ. Все як на Росії та в Білорусі.
Ось це і є основне завдання. Зробити інформаційно та політично тут узурпаційну диктатуру.
А «свої» оліграхи будуть далі красти на «Великому будівництві», дерибанити Ковідний фонд, дерти три шкури тарифами та штрафами.
Це і буде «деолігархізація» за якою почнеться повноцінний антиукраїнський відкат в сторону авторитарної азійської моделі…
Андрій Смолій

Законопроект «про деолігархізацію».

Чому я ні на йоту не вірю Зеленському?
— Тому що форма цього законопроекту прямо суперечать Конституції та здоровому глузду.
— Тому що саме за Зеленського олігархи Ахметов, Коломойський, Пінчук та Медведчук збагатились найбільше.
— Тому що фактично Зеленський намагається йти шляхом Путіна, а це загрожує існуванню цілої держави.
І зрештою, все це нагадує початок приходу більшовиків. Тодішні неотесані «слуги» також кричали про «забрати та поділити». Ми знаємо чим це закінчилось.
Замість того щоб працювали Закони, замість того щоб олігархами реально займались правоохоронні органи, всі рішення хочуть передати РНБО, яке і має визначати хто олігарх, а хто ні. В ручному режимі, за наказом «царя».
Ви вірите, що Коломойський чи Ахметов будуть визнані «олігархами»?
Ви вірите, що люди що привели Зеленського до влади будуть покарані за свої злочини?
І я не вірю.
Біда в тому, що влада збирається використати «боротьбу з олігархами» для знищення своїх опонентів, а отже остаточної узурпації влади.
Так робили в Росії на зламі 00х років.
Так намагаються зробити зараз в Україні зелені.
.
100 мільярдів гривень, які пропонує Зеленський вивести з-під тендеру на будівництво об’їздної дороги навколо Києва = річному бюджету на всі автошляхи України.
Своя компанія, за одним контрактом.
Кожен українець буде платити ще довгі роки після Зеленського.
Не факт, чи буде дорога і яка вона буде, а платити доведеться.
Так хто з нас «дурачок якийсь»?

Ну мрази же! Президентская фракция #слуг вместе с другими депутатами, которые сотрудничают с Офисом президента, только что отдали голоса за откровенный дерибан. А именно, за вывод с «Прозорро» работ по строительству Большой кольцевой автомобильной дороги вокруг Киева. Это значит, что вороватая шобла одобрила распределение почти 100 млрд. гривен из бюджета, без каких либо тендеров и скорее всего услуги будут оказаны «своими» для них компаниями по завышенной цене. Но это и есть чистая коррупция.
Страна должна знать своего героя в лицо. Эту правку #35 подал #слуга Зеленского и член #моносброда Арсеній Пушкаренко к законопроекту 5309 о внесении изменений в Закон «О публичных закупках». Зайдите к нему на страничку и поблагодарите его за такую работу. При этом надо заметить, что профильный комитет эту правку отклонил, что не помешало её поставить на подтверждение и получить за неё 268 голосов. Потому что ОП она нужна. Без этой правки невозможно распилить эти деньги в ручном режиме.
Это циничное и кощунственное решалово показывает, что действительно в приоритете для Зеленского и его людей. Хотя, шанс не замараться в этом у президента все ещё есть. Но если он подпишет этот законопроект, то можно будет говорить, что Володимир Зеленський принял участие в схеме по распилу 100 миллиардов гривен. И что же выберет Зеленский?
Поделиться:
Загрузка...