Витренко назначили главой «Нафтогаза»

183
Кабинет Министров назначил Юрия Витренко главой правления акционерного общества «Национальная акционерная компания Нафтогаз Украины».

Об этом сообщает Правительственный портал.

«Принято решение об избрании и назначении с 29 апреля 2021 Витренко Юрия Юрьевича председателем правления акционерного общества «Национальная акционерная компания Нафтогаз Украины», — говорится в сообщении.

Перед новым руководителем компании поставлена задача по системному увеличению добычи украинского газа, а также содействию в формировании полноценного и справедливого рынка газа в Украине.

Временным исполняющим обязанности министра энергетики был назначен заместитель министра энергетики Бойко Юрий Николаевич.

Напомним, ранее сообщалось, что Коболева уволили с должности главы «Нафтогаза».

Сам Коболев заявил, что никаких заявлений об увольнении не писал.

P.S.

А тепер відверто:
Звільнення Коболєва, призначення Вітренка і Галущенко — це не просто кулуарні ігри чи боротьба за грошові потоки.
Це Єрмак готує поїздку Зеленського в Москву і виконує інструкції з капітуляції України і розриву наших відносин із Заходом.
Ці призначення і звільнення — ритуальні жертви, щоб задовільнити кремлівського ведмедя з КГБ-шною пикою.
Далі ми матимемо замороження конфлікту і відсутність пострілів, припинення комунікації з Заходом, російський газ і електроенергію.
Далі нас будуть переконувати, що Євроазійський союз краще за ЄС, а відпочивати в Сочі краще, аніж в Туреччині.
А далі — можете подивитися на сусідню Білорусію.
Все, що відбувається в останні два роки — наполегливе повернення України під московське управління.
У Зеленських-єрмаків погано виходить, але вони щиро і не небезкорисливо стараються
.
‼️Руйнування країни триває
Щойно комітет з питань цифрової трансформації ухвалив у другому читанні законопроект 3637 про віртуальні активи. Проігнорували суттєві зауваження Нацбанку, Національної комісії з цінних паперів, Асоціації Блокчейну України тощо.
Сенс, якщо просто: не повною мірою відповідає нормам ЄС і є серйозні пробої по рекомендаціям FATF. Наслідки будуть і серйозні, адже цей закон, якщо його проголосує ВР:
⚡️ відкриє можливості для відмивання коштів,
⚡️дозволить створювати схеми і обходити е-декларації,
⚡️відкриває двері до шахрайства з активами.
Я можу уявити собі реакцію МВФ та інших партнерів. Але після звільнення Коболева в порушення процедур, владі, вочевидь, наплювати. Понеслися в усі тяжкі.
.
КОБОЛЄВА ВІДПРАВИЛИ У ВІДСТАВКУ
Кабмін звільнив з посади голови «Нафтогазу» Андрія Коболєва. І знаєте — я не буду заламувати руки і просторікувати про зраду-зрадну.
По-перше, рано чи пізно це мусило статися. Спроба Порошенка перетворити «Нафтогаз» на справді незалежну компанію, на роботу якої не впливає ніхто крім її менеджменту, була одною з головних претензій до нього з боку олігархів. Як це так?! Все життя «Нафтогаз» доїли як могли, а тут — незалежний?! Це що таке?
І нікому стати на перешкоді інтересам олігархів. Народ? Ним керують за допомогою пульта телевізора. Громадські активісти? Які — Найєм з Лещенком? Може Єгорка Соболєв, який хоробро з Семенченком валив Порошенка, але забився в нірку коли Семенченка прийняли за зелених? Всі інші активіЗти, від Шабуніна до Бігуса, які зробили зелених владою?
Народ обрав цю владу — за якої топ-олігархи багатіють у 1,5-2,7 рази за рік. Якої демократії вам ще треба?
По-друге, я вважаю що Коболєв сам зробив все необхідне для своєї відставки. Якщо сідаєш грати в карти з чортом — не дивуйся що програєш все: і гроші, і майно, і цноту, і добре ім’я. Коболєв після відставки Порошенка спробував гратися у технократа (не він один, до речі) — його паімєлі. І він сам в цьому винний.
Бо це Коболєв перелічував кошти «Нафтогазу» аби приховати діру в бюджеті, що виникла через неймовірно «ефективне» господарювання зелених. Це за Коболєва «Нафтогаз» який у 2018 р. мав прибуток у 13,6 мільярдів грн., 2020 рік завершив зі збитком у 19 мільярдів грн. Такого ніколи не сталося б якби навколо «Нафтогазу» не відновилися десятки цікавих схем, що працювали за Януковича, але вимерли за Порошенка. Очевидно, Коболєв ними хотів купити лояльність влади — купив відставку. Нафіга комусь Коболєв що грається в «незалежність «Нафтогазу», якщо можна просто посадити там людину, яка влаштує всіх?!
Повторюю те, що писав сотню разів. І прибутковість «Нафтогазу» (та інших держкомпаній) і виграний у Стокгольмі суд з Газпромом були заслугою не Коболєва! Вони були заслугою Порошенка, який стояв над ними всіма з батогом і примушував їх працювати як менеджмент на вельми прибутковому «Рошені». Впливав через президентські повноваження, через фракцію у ВР, через кума-генпрокурора, чорт забирай. Не завжди гарно вигладало? Зате ця система працювала і давала результат. «Нафтогаз» приносив Україні прибуток. А нині…
Не переймайтеся через Коболєва — він точно в житті не пропаде. Те що мусило статися — сталося. І ще станеться. Переймайтеся тим, аби донести от все це пересічним громадянам. Аби коли припече (а це скоро) ви могли б їм казати: «Ми попереджали». Це сильно промиває мозки.
Поделиться:
Загрузка...