Віталій Портников: Розвідники викривають Зеленського

45

Нові подробиці, які стосуються видачі головного свідка у справі про знищення малайзійського пасажирського лайнера Володимира Цемаха Росії дозволяють зробити припущення про свідому роботу на девальвацію успіхів українських спеціальних служб.

Питання тепер в тому, чи пов’язано це із кричущою некомпетентністю Володимира Зеленського чи із бажанням зробити послугу Володимиру Путіну.

Віталій Портников
Вчора на шоу Шустера був керівник операцій по вивезенню Цемаха з «днр» в Київ. Це була блискуча операція, після якої і ГПУ і міжнародна слідча група отримала ключового свідка теракту російської армії проти голандського цивільного літака МН17.
Керівник управління департаменту контррозвідки Р. Червінський заявив, що пізніше Цемаха віддали РФ, а самого пана Червінського звільнили відразу після розмови Зеленського та Путіна.
Можу підтвердити 2 речі:
1. Голандська прокуратура розглядала цемаха як свідка, чий допит був «максимально важливим» (внизу- фото одного з листів голандського прокурора)
2. Як Генпрокурор я довів це до відома Президента Зеленського в присутності Богдана та Єрмака. Зеленський і Єрмак всіляко вмовляли мене організувати передачу Цемаха РФ. Я категорично відмовився. Бо саме суд по МН17 — це шлях Путіна до Гаазького трибуналу.
Через декілька днів була телефонна розмова з Президентом Зеленським. У істеричній формі він знову вимагав віддати Цемаха Путіну. Я знову відмовився.
На що Зеленський сказав, що тоді мої дні на посаді — недовгі. Я сказав: скільки їх не є, але до останнього я буду відстоювати необхідність засудження російських терористів і тільки після вироку — організації обміну.
Згадую це для того, щоб підтвердити слова полковника Червінського: « В офісі… бояться посваритися з Росією. Там не один кріт, а просто така ціла група людей: Татаров, Єрмак, Демченко»
Свідків стає все більше.
Юрій Луценко

Volodymyr Omelyan:
Bild, опираючись на власні джерела, опублікувало карту нападу Росії на Україну.
Одночасно з наступом російських військ Зеленський планує арешт лідерів опозиції, насамперед Порошенка, щоб уникнути будь-якої можливості внутрішнього опору капітуляції.
.
Гросмейстер Бендера:
Щоб робила б будь-яка притомна влада країни при загрозі повномасштабного наступу:
Військові заводи працювали б в 3 зміни, всі можливі кошти перекидалися б на оборону.
Що робить ЗЕбанда: ніфіга, транжирить величезні кошти на ідіотські забаганки, піар та некритичні проекти
.
Олександр Бригинець:
Прокотилась хвиля інсайдів, що Путін однією з умов щодо зустрічі з Зеленський ставить арешт ненависного йому Порошенка….
А Зеленський так хоче цього інтимного побачення, що, готовий на будь яку дурницю, не лише на енергоколапс і здачу вагнерівців та Цемаха(
.
Олег Леусенко:
За Зеленського в українські медіа повернулись окупанти, колаборанти. Зеленський – ворог України.
Вчора на Интері Фірташа ювілейний вечір І. Ніколаєва з ЧС Миротворця. Він свідомо порушив кордон України, їздить на окупований Крим, брав участь в агітпропі агресора проти України.
.
КиївМіськБудда:
Після завершення каденції Зеленського усім цим Івановим, Арестовичам і Лещенкам залишиться лише піти за своїм лідером назад у Квартал, бо вони себе проявили тими ще клоунами.
Або разом із ним у в’язницю — як дружини декабристів.
Звичайно, хотілося б другий, романтичний варіант.
З економічним проривом України та ж сама історія, що і з держ переворотом: Зеленський сам вигадав і сам скасував.
.
Зіновій:
Україна залишилась без хліба: із країни вивезли на експорт усю продовольчу пшеницю.
За словами Олександра Васильченка голови Укрхлібпрому, два офіційні листи на ім’я прем’єра Шмигаля про це,залишитися без жодної реакції та відповіді .
.
NATO-кOTAN:
Я казав ще в 19-му році коли в#родки обрали в#родка який, висміював Голодомор своїм президентом, — що то гріх перед мертвими і такий народ буде голодний.
.
Hon. Judge Dredd:
Хороші детективи у фільмах кажуть, що щоб піймати злочинця потрібно думати, як злочинець. Для того щоб увійти в роль усякого б#дла, яке йому приходилося грати на сцені, Зеленський почав думати і поводитися, як б#дло. І так глибоко вжився у образ,що тепер не здатен з нього вийти
.
Гуго Карлович:
Грузинская журналистка задавала Лаврову вопрос на английском языке. Его пресс-секретарша попросила перейти на более понятный министру язык. Журналистка продолжила на армянском.
.
Марк Гордиенко:
После обмена Цемаха, Зеленский уволил руководителя операции.
Не наградил, а уволил.
После слива операции «вагнеровцев», опять была уволена группа разведчиков.
Сейчас этих ребят преследуют.
Не награждают, а увольняют.
В Израиле вывоз Эйхмана, сделал разведчиков героями страны…
Бл…
Отдел ГУР, который ликвидировал Гиви, Мотороллу, Захарченко, украл Цемаха расформирован.
Вы понимаете уровень предательства?
Зеленые мр@зи…
А Арестович расскажет, что героев разведчиков уволили из за финансовой не чистоплотности.
Ювелирная работа по вагнеровцам стоила бюджету государства 20 тысяч долларов, как один конверт одному зелёному моносбродцу.
И да, при Порошенко такого не было.
А было, при Порошенко, обменяно 3233 человека.
При Зеленском, 121 человек.
И то, благодаря обмену Цемаха, то есть нашим разведчикам, за что их сейчас гноят предатели…

Поделиться:
Загрузка...