ВІН ЗНОВУ ЗІЗНАВСЯ!

663
Зеленський знову підтвердив, що про «вагнерівців» Лукашенку він повідомив ще ДО їх, тобто «вагнерівців», затримання.

Дослівно: «Моє обговорення було з паном Лукашенко – це правда. Телефоном, коли ці люди (бойовики «Вагнера» — Укр. Правда), наскільки мені відомо, автобусами заїхали на територію Білорусі».
Зрозуміли? Він ВДРУГЕ визнав, що повідомив Лукашенко про «вагнерівців». По яких СБУ і ГУР проводили спецоперацію ще від часів Порошенка. Якщо це не розголошення державної таємниці, скажіть мені що таке розголошення?
І шапка на йолку. Все це Зеленський видав, у відповідь на запитання журналіста каналу «Прямий». Зеленський намагався каналу «Прямий» нагрубіянити. А в результаті — вчинив явку з повинною.
Замахнутися на противника аби врізати в рило собі самому — це треба бути Зеленським!
Чуть боле года назад было совещание на Банковой, где руководитель ГУР докладывал высшему руководству страны о финальной стадии операции по задержанию боевиков. Боевиков, причастных к катастрофе MH17, боевиков, причастных к убийствам украинских военных. Через несколько дней после того совещания операция провалилась — боевиков задержали в Минске и передали в РФ.
Вот это все вы знаете, вот это все вы целый год слышали. И были разные версии про крота. Кто-то говорил про Ермака. Кто-то говорил про Демченко.
Потом Зеленский в интервью Г+Г ляпнул про свой звонок Лукашенко, про рассказ про боевиков. Но там такая формулировка была… обтекаемая. Или до задержания позвонил, или после задержания позвонил. Не было точной ясности.
ХЕРАК, ЯВКА С ПОВИННОЙ.
Юрій Бірюков
Все, ніяка ТСК більше не потрібна! Зеленський зізнався, що особисто повідомив Лукашенка про прибуття вагнерівців ще до їх затримання.
Я вважаю це зрада національних інтересів. Люди які вбивали наших військових та цивільних були відпущенні, тому що так вирішив Зеленський!
Справу проти нього розпочати немає кому, бо на всіх посадах на 100% його люди! За логікою парламент повинен зробити все щоб припинити повноваження президента, але там теж немає кому це зробити.
Навесні 2014 року зраджували адмірали і генерали в Криму, 70% особового складу силовиків переходили на службу Кремлю.
На Донбасі міліця салютувала полковникам армії РФ.
В свою другу хвилю нам по 5-6 разів переносили час і дату бойових виходів — щоби уникнути засідок через злив інформації….
…і от в 2021 році «верховний головнокомандувач» зізнається, що особисто сприяв поверненню Путіну тих, хто вбивав нас на Донбасі — вагнерівців, яких українська розвідка разом зі спецслужбами союзників спланувала затримати.
Це зрада.
Її толерування та замовчування — плювок на могили.
Парламент має терміново викликати Зеленського для публічних пояснень — а правоохоронці дати оцінку його дзвінку Лукашенку.
Це момент істини і для суспільства.
В разі ігнору зради в прямому ефірі — знищення держави лише справа часу.
Наш «харизматичний лідер» провів прес-конференцію в Трускавці.
Ось лише кілька маразмів з його виступу:
— Я готовий до зустрічі з Путіним;
— Партія має мільйони питань до Разумкова, він вже не член команди;
— Зеленський каже, що говорив про «вагнерівців» з Лукашенком ще до їх затримання;
— Зеленський не знає деталей ДТП з Трухіним, бо «там ніхто не загинув»;
Коротше все зрозуміло.
Путіна хоче бачити і його ясні очі, з Трухіним все окей, бо «ніхто ж не загинув», Разумков «вже не член команди», а ну щодо «вагнерівців» це взагалі дно: він говорив про них з Лукашенком ще ДО ЗАТРИМАННЯ, чим підтвердив хто злив операцію.
Отакі «підсумки» збіговиська в Трускавців.
І з цим всім нам далі жити.
Ще довго з такими темпами Україна не вибереться з того болота куди її запхнули зелені…
OMG. Це прекрасний зразок ораторського мистецтва, відмінювання та літературної мови (потрібне підкреслити), особливо у день вчителя. А також логіки та софістики. Отже, відповідаючи на запитання журналістки телеканалу «Прямий», чи відповідає дійсності інформація розслідувачів Bellingcat про те, що спецоперація по затриманню бойовиків «Вагнера» була зірвана після наради в ОП і чому ні самого Зеленського, ні інших учасників тієї наради досі правоохоронці та ТСК Ради не допитали у вказаній справі, Зеленський відповів наступним чином: «Мені здається власник вашого каналу, гетьман Порошенко, мені здається, він казав, що він приймав участь у цій операції. Мені здається, що його треба і допитувати…
Я не приймав участь у цій операції, я не приймаю участі у російських операціях в принципі.
Що стосується цього питання. Моє обговорення було з паном Лукашенко – це правда. Телефоном, коли ці люди [бойовики «Вагнера»], наскільки мені відомо, автобусами заїхали на територію Білорусі. Я щось чув, що вони там звідкись згідно операції летіли, я не знаю…».
Тарас Березовець
Ээээээ… ЧТО?
«Зеленський запевняє, що сказав Лукашенку, що у Білорусь заїхали «якісь бойовики» і повідомив деякі деталі, відомі йому на той час. Лукашенко у свою чергу пообіцяв президенту України вивчити це питання і «зробити все можливе».
То есть, если я правильно понял сказанное, Зеленский ЛИЧНО предупредил Лукашенко о присутствии вагнеровцев на территории Белоруси, ещё ДО задержания наемников сотрудниками КГБ Беларуси?
Вова, так это ты, тот самый КРОТ?
Поделиться:
Загрузка...