Він постійно бреше

11 237

Давайте відверто, без істерик і маніпуляцій.

Ті речі, які вчора озвучив Зеля (щодо виборів, кордону, переговорів з представниками окупованих територій тощо), загалом є прийнятними (у всякому разі дискусійно-прийнятними), зважаючи на реалії.
Проблема полягає в іншому.

Проблема полягає в тому, що він постійно бреше.
І я зараз не про зарплати 4000 доларів вчителям.

Він бреше про ті речі, які навідміну від зарплати 4000 баксів, повністю знаходяться в полі його можливостей.
Ще до виборів він брехав, що не має бізнесу в Росії. Потім з’ясувалося, що має не тільки бізнес, а й заробляє гроші з бюджету Росії на пропагандистському російському кіно.
Потім він брехав, що він не мішок, в якому сховані олігархи і риги, але після його перемоги вони помпезно повернулися в Україну. І не просто повернулися, а отримали владу.
Він розказує про Майдан, про покарання винних і випускає беркут, на плівках Труби розказують, що треба ці всі справи прикрити.
Він розказує про підтримку війська, а садить кіборгів і переслідує волонтерів, дозволяє бомкам зі своєї гівнофракції стрибати на Яну Зінкевич.
Він розказує за патріотизм, що ніколи, нізащо не здасть країну, але випускає на волю єфрємова, який організовував лнр, а його адвоката робить заступником голови ОПи. Вже не кажучи про те, що Україна мовчить з приводу заяви спікера госдури про те, що вони відтяпають ще кілька областей.
Про підписання формули Штайнмайєра ми дізнаємося після її підписання з російських ЗМІ.
Місяць тому він знімав відео з Золотого, розказував «за крок до миру», але майже кожного дня на фронті гинуть військові. А міст в Станиці Луганській, збудований за наші гроші, тепер контролюють орки.
Він говорить про те, що не буде ніяких виборів без контролю кордону, а Пристайко розказує про те, що буде спільний контроль України і сліпо-глухо-німого ОБСЄ (тобто, не буде контролю кордону).

І навіть вчора, прийшовши розказати про те, як він не буде здавати Україну він відверто сцить нам в очі замовними маніпуляціями про підтримку 96% (хоч згідно соціології поступки кремлю підтримує всього 14%)
Та й ще притягує в якості 100% підтримки обригана, який здав свою країну за 5 днів, узаконивши окупаційні війська на територіях Грузії, а потім обригав половину ресторанів Києва за гроші курченка.

Тому причина не в тому що він говорить і що обіцяє.
А в тому, що в будь-якої адекватної людини, здатної до елементарного аналізу, виникла недовіра до його слів.
Ось тому люди і збираються завтра.
Щоб в нього був хоч якийсь звязок з реальністю, щоб він пам’ятав, що обіцяв українцям, які 5 років відстоювали незалежність України, доля якої тепер опинилася в його руках.

Mason Lemberg

P.S.

До речі, а Зеленський про МВФ збрехав. Офіційна новина сайті організації вказує, що рішення мають ще затвердити. І що рішення залежатиме від реалізації певних зобов’язань.
Ось лінк
https://www.imf.org/…/PR19446-Statement-by-the-IMF-Managing…

Щойно Україною гучно пролунала новина від Офісу Президента України: «Володимир Зеленський поспілкувався телефоном з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. Глава держави розповів про реформи, які впроваджуються нині в Україні, та обговорив умови нової програми співпраці з Фондом. Керівниця МВФ високо оцінила економічні досягнення нової влади та прогрес у впровадженні реформ урядом під керівництвом Прем’єр-міністра Олексія Гончарука.
За результатами розмови сторони зазначили, що Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленості щодо нової програми співпраці».

Цю ж сенсацію гучно підхопили УЗеленського.

Красиво? Так!
Правда? Не зовсім.
Вірніше, більше брехня, аніж правда. Але ж ми вже звикли, правда? ?

Телефонна розмова відбулася — правда. Проте домовленість досягнута лише на технічному рівні. Те, що планувалося зробити ще у вересні.

А ось далі — набагато цікавіше.

Перед тим, як МВФ узгодить нову трирічну програму обсягом 5,5 млрд дол для України, українська влада повинна виконати свою домашню роботу, т.зв. prior actions. А це і питання банківського сектору (уявляєте, Зеленський каже Коломойському good-bye), і питання верховенства права (якраз нещодавно Венеційська комісія висловила своє «фе» суддівській реформі Зеленського), і питання землі (соррі, але проблеми індіанців шерифа не хвилюють), і питання енергетики (так як там Оржель, звільняє Коболєва на прохання росіян чи ні?), і питання тарифів на опалення (так, з 1 січня 2020 року вони — ринкові) і багато інших насправді правильних, але болісних для рейтингу речей.

І лише після цього, правління МВФ розгляне і, у разі позитивного висновку і виконання Києвом усіх зобов’язань, МВФ виділить черговий кредит за новою програмою.

Тому, все так, але є маленький ньюанс.
Програми не має, для того, щоб вона була, треба ще добряче попрацювати, спітніти і навіть червоніти.

Але ж піар — наше все.

Нещодавно уряд теж тричі підписував одну і ту ж кредитну лінію з іншою поважною МФО.
Всі тішилися, що це це купа грошей і завтра, а виявилося, що втричі менше і набагато пізніше.

П.С. Кому цікаво, перегляньте заяви МВФ і ОПУ щодо цієї телефонної розмови і самостійно знайдіть більше 10 відмінностей.

П.П.С. А якщо Ви вірите Зеленському більше, аніж мені, запитайте у нього в неділю або в середу (до або після Парижу): де Гроші МВФ і коли вони будуть?
Цікаво, що він Вам відповість 

Volodymyr Omelyan
Поделиться:
Загрузка...