Війна війною, а бенкет за розкладом

31
«Слуги» злетілись на день народження Єрмака. Резиденція президента в «Синьогорі», маєток, все як має бути.

Нагадаю, це 21 листопада: «вагнергейт» в розпалі, країна завмерла в очікуванні масштабної енергетичної кризи і блекауту, США і Європа «надзвичайно занепокоєні» підтягуванням до кордонів України військ і озброєння РФ. Але навіть в такому кризовому графіку Зеленський знайшов час злітати до Гути погуляти на дні народження найближчого соратника. «Війна війною, а бенкет за розкладом».
Місцеві кажуть, що Зеленському дуже подобається карпатська резиденція, він регулярно, що кілька тижнів, її відвідує. Іноді й на гелікоптері добирається.
==
Це один з тих моментів, за які «прості виборці» починають ненавидіти тих, кого голосно підтримували (а не просто перестають підтримувати). І виборці Зеленського винятком не є.
З одного боку, відверта брехня у 2019 про «чесного простого хлопця». З іншого — відверто розкішне життя. Реакція виборців Зеленського буде емоційною і слабко передбачуваною.

Чи міг Єрмак менш пафосно і не за кошт платників податків відсвяткувати власний ювілей?
Безумовно, що так. Як і не обов’язково було в перші місяці на державній посаді пересідати з Тойоти на S-клас за перші «зароблені».
Міг, але зробив як зробив.
До речі, Керівнику НАБУ впаяли «корупцію» за те, що він відпочив за кошт тоді друга в звичайному лісовому господарстві.
Навіть страшно уявити, по якій статті підуть Єрмак і Зеленський за завдання збитків під час незаконного відпочинку в державній резиденції, прийому гостей, гулянки і використанні гелікоптерів ДСНС за кошт платників податків.
Ще якщо, не приведи Господи, виявиться, що цей гелікоптер міг врятувати смертельно хворих у сільській місцевості. Міг, але не врятував, бо перевозив державні дупи і факи…
Проте цей злочин не повинен затьмарити те, що Зеленський брехун і корупціонер «з дитинства», відмивав брудні гроші Коломойського в офшорах, покриває, не безкорисливо, корупційні схеми своїх друзів, і, на пару зі своїм другом Єрмаком, неодноразово зрадив державу.
Я завжди був певен, що Зеленський буде сидіти. Але чим далі, тим більше виглядає на те, що це буде довічне.
І ніхто не вийде на його захист, навіть передачі не буде кому носити.
Єдина втіха, що потім умови можуть пом’якшити і вони з Єрмаком опиняться в одній камері…
Volodymyr Omelyan

Поделиться:
Загрузка...