Відбулось засідання РНБО

96
Відбулось так зване засідання РНБО.
І що ви думаєте, можливо там
— розглянули критичну ситуацію з газопостачанням для населення? НІ.
— критичну ситуацію з коронавірусом? Теж ні.
— зраду державу під операції по «вагнерівцям»? Звісно ні.
— офшори олігархів Зеленського чи Коломойського? І це також ні.
— виведення коштів з Приват Банку? Смієтесь. Також ні.
Не розглядали там ні саботаж Закону про мову, ні заборону московським «іспалнітєлям» приїжджати до України (на виконання петиції яку ми всі підписали).
Так що ж розглядали на РНБО?
Ввели чергові санкції проти когось з РФ чи окупованих територій, заборонили якусь там російську мережу магазинів (та їх сотні в Україні), прийняли якусь там «стратегію оборони», правда з такими «оборонцями» при владі можна хоч 10 стратегій приймати — толку не буде.
Тобто РНБО ні про що.
Або пострясати повітря з Мосейчук на Г+Г та «пазітівниє блогєри» щось там накалякали. Все.
А ми далі будемо жити з тим болотом яке наробили зелені.
Зима буде дуже важкою і холодною, в усіх сенсах цього слова…
Андрій Смолій
Слухаю секретаря РНБОУ про чергове засідання РНБОУ по п’ятницях.
Яким мав бути порядок денний РНБОУ «здорової людини»?
1. Військова агресія Російської Федерації проти України та шляхи деокупації захоплених українських територій.
2. Підсумки службового розслідування щодо зриву операції по вагнерівцям (в залі засідань під камери заарештовують мінімум Єрмака).
3. Заслуховування правоохоронних органів та Держфінмоніторингу щодо відмивання в офшорах г-ном В.О.Зеленським коштів, які були вкрадені олігархом Коломойським в Приватбанку, за результатами розслідування Pandora Papers (до зали засідання доставляють Коломойського, під камери заарештовують його і відправляють в СІЗО).
4. Підготовка до опалювального сезону і доповідь СБУ/СЗР/НАБУ щодо можливої енергетичної кризи на замовлення і через втручання Кремля.
5. Інше
Але вирішили простіше: відзначити день народження Шмигаля в вузькому колі, через що і затримали брифінг на півтори години.
Стіл накривав, я так розумію, Злочевський, який повернув дві ліцензії, за що заслужив подяку від РНБОУ. Цікаво, закриття кримінальних справ входило в пакет? 😉
Новин більше немає, креатив закінчився.
Навіть Єрмак підключився до брифінгу онлайн, видно, переживав, що Данилов буде розповідати і чи випадково не впаде.
Раджу всім рнбошникам під сто грам почитати сьогоднішню статтю в американському Форбс. Там все доступно розписано, що Захід думає про комедіанта-імітатора і що чекає усіх нас через Вас!
П.С. За підсумками засідання зрозуміло, що в Мінекології будуть зміни, а боротьба з контрабандистами та злодіями в законі захлинулася.
Дивно, що ніхто з журналістів не запитав про Акста і Павлюка.
А те, що 108 людей, кожного п’ятого, внесли в список злодіїв в законі помилково і це визнає Данилов — просто феноменальне зізнання у власній некомпетентності.
Поделиться:
Загрузка...