Верховним Головнокомандувачем не може бути людина, залежна від наркотиків — Порошенко

122


«Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавленні обидва кандидата, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні», — наголосив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна». Глава держави підкреслив, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі не повинна мати таку залежність.

«Бо наркотична залежність кандидата є прямою загрозою національній безпеці. Загрозою для кожного українця. І кожен українець має отримати абсолютно чітку відповідь і щодо Порошенка, і щодо Зеленського. Це їх право. А права українців треба шанувати і поважати», — сказав Президент.

Відповідаючи на питання щодо ініціативи Володимира Кличка про проходження перевірки кандидатами у Президенти у Всесвітній антидопінговій агенції, Глава держави відзначив, що готовий це зробити.

За словами Президента, це є надзвичайно і принципово, що найавторитетніша в світі міжнародна організація допінгового контролю, яка забезпечила виведення «на чисту воду» і російської допінгової агенції, і зняття Росії з більшості спортивних змагань буде залучена до цього. «Авторитет цієї організації взагалі не викликає жодного сумніву у жодного представника у всьому світі», — підкреслив Президент.

P.S.

Порошенко викликав Зеленського на НСК «Олімпійський» 14 квітня для проведення дебатів і заявив, що готовий пройти тест WADA.

Если Зеленский откажется пройти тесты тесты в лаборатории Всемирного Антидопингового Агентства (WADA) — это будет автоматическим подтверждением того, что он наркоман.

А наркозависимая марионетка ФСБ-Коломойского во главе воюющей страны — это капитуляция.

Дмитрий Чекалкин

P.P.S.

Никаких дебатов не будет.
Зеленский засцыт, как засцал сдать анализы.
Зеленский как личность — полуприблатненная криворожская промокашка. Как личность он не существует.
Избирательную кампанию ведет Голобородько. И не для того в этот образ были вбуханы миллионы долларов и годы работы, чтобы эта промокашка все разрушила за 10 минут.

Потому максимум, что может быть, это клоун придет и плюнет в Порошенко, кувыркнется через голову, звякнет бубенчиками на радость публике и сбежит. А Порох и все мы останемся с разведенными руками.

Но Порох пригласил и мы убедимся, что Вова это трус.
14 апреля в 19 00, НСК Олимпийский.

Джон Сміт

Страница автора картики — https://www.facebook.com/ProtsyshynOfficial/

Поделиться:
Загрузка...