Венедиктова о стрельбе по Шефиру

67

По факту покушения на первого помощника президента Украины Сергея Шефира правоохранители открыли уголовное производство с предварительной квалификацией покушение на убийство двух и более лиц.

Об этом сообщила на своей странице в соцсети Фейсбук генеральный прокурор Ирина Венедиктова.

«Я подтверждаю факт: действительно неустановленные лица расстреляли авто Сергея Шефира. Намерения у них, судя по всему, были серьезные — автоматная очередь прошила автомобиль», — отметила она.

«Сегодня брошен вызов правоохранительной системе — утром в Киевской области по дороге между с. Лесники и с. Ходосовка обстреляли автомобиль первого помощника президента Украины. Неустановленные лица, по предварительным данным, из автоматического оружия калибра 7,62 осуществили около 10 выстрелов. В результате ранен водитель, которого сейчас госпитализировали», — напомнила Венедиктова.

Венедиктова о стрельбе по Шефиру: Автоматная очередь прошила автомобиль, намерения нападавших были серьезные 01

Генпрокурор отметила, что прибыла на место происшествия вместе с руководством Нацполиции и прокуратуры. Начато производство с предварительной квалификацией покушение на убийство двух и более лиц (ст.115 УКУ).

«Другие подробности и комментарии будут позже после проведения первоочередных следственных действий и оценки ситуации. Прошу не спекулировать на данной теме и не заниматься выдумками. Правоохранители делают все возможное с целью установления лиц злоумышленников и их задержания», — резюмировала она.

Хоча Венедіктова розказує, який був страшний замах на Шефіра, я бачу це фото по-іншому.
Стріляли явно у шофера, а не Шефіра. Всі кулі потрапили у місце водія.
Нічого не стверджую — але я бачила кілька замовних убивств у картотеці. І виглядало воно інакше.
P.S. На Банковой проболтались относительно истинных причин произошедшего с первым помощником Зеленского Сергеем Шефиром. И ответ дал не кто иной, как подручный Ермака и Левочкина Михаил Подоляк. «Відразу скажу, що ми, безумовно, пов’язуємо цей напад з агресивною і навіть войовничою кампанією протидії активній політиці Глави держави. Політиці, спрямованої на істотне зниження традиційного впливу тіньових олігархів на суспільні процеси, а також на знищення політико-фінансових угруповань, що відверто працюють на наших зовнішніх опонентів», заявил он. Подоляк также связал происходящее с тем , что произошло «ситуативне об’єднання полукрімініальних політичних і економічних суб’єктів, для яких детінізація, деолігархізація і проведення судової реформи – пряма загроза їх безбідного існування».
Вот вам и вероятный ответ относительно покушения. Хотя его логичнее назвать «покушением», учитывая странный характер пулевых отверстий на капоте и их отсутствие на лобовом стекле. Вообще непонятно, как в таком случае мог получить ранения водитель. Одним словом, «покушение» больше смахивает на постановку и информационное накачивание слуг накануне голосования за «антиолигархический закон». Ничто так не стимулирует подталкивание к принятию решения, как атмосфера страха и паники за свою жизнь.
Тарас Березовець
Недавно десь коментував конфлікт на Банковій між Єрмако-зеленським і Шефіром, після чого останній ніби то забрав свої речі й швидко змився з ОПи та десь заліг на дно. Тоді сказав шаблонну фразу: «посварилися до смерті». А воно ж матеріалізується…
.
Щойно повідомили, що сьогодні зранку в районі елітних котеджів на трасі обстріляли з автомата машину Шефіра, поранений водій. Візитки Порошенка на місці подіії поки не відшукали, але огляд території триває. Насправді, ситуація якась незрорзуміла. Так відверто мститися та усувати опонента в апаратних війнах? Не вичекавши належного часу? Це вже навіть не повноцінна мафія, а примітивні бандюки з криворізьких чи донецьких 90-их. Але, якщо це дійсно напад, організований Зєрмаком, то це ознака дуже серйозної загрози. До відвертих «ескадронів смерті» навіть Лука ще не докотився. На користь цієї версії й мега-швидка реакція Вєнєдіктовой, яка відразу ж відзвітувала, що все розслідують, усе на персональному контролі.
.
Але є й інші нюанси, серед яких при нинішньому мізері інформації якогось конкретного обрати не можу. Я не буваю в різних номенклатурних закутках навколо столиці, але вже почув у коментарі на телебаченні, що це доволі дивне місце для атаки — ділянка дороги, де скрізь камери, а навколо нема шляхів для відступу через суцільні паркани номенклатурних дач. Так чи ні — не знаю. Але версію імітації нападу теж виключати не слід. Хоча, з потерпілим водієм-охоронцем — це трохи нетипово. Цілком імовірно, що напад дійсно був, але, можливо, для залякування. Теж варіант. А вибір такого сумнівного місця лише свідчить на користь «владної» версії, бо криміналітет таких локацій остерігається. Та й не лізуть прості бандюки в перестрілку з найвищими чинушами. Про версію простого бандитського нападу й бажання пограбувати в таких обставинах та на цій локації навіть говорити смішно.
.
Логічно інше. Якщо Шефір заліг на дно, то його пересування обмежені в просторі, але з кимось контактувати, про щось домовлятися мусив, тому й пересувався переважно в районі, де живуть такі самі, як і він. А не діждавшись виїзду на вигідну локацію, замовники могли піти на обстріл у вкрай невідповідній, бачачи, що виманити об’єкт із зони безпеки не вдається. Тільки тут уже точно справа тих, хто контролюють правоохоронців. Без Татарова таку акцію провести й заховати кінці неможливо. Зрештою, побачимо розвиток подій. Постріли щойно пролунали. Цікаво, чи буде феєрверк у відповідь. Запасаюся попкорном.

 

Поделиться:
Загрузка...