Вечно подставленный потерпевший

95

Hawthorn Healing:
«Он научицца» кричали они мне, почему-то думая, что учиться он будет на котиках. То, что он будет учиться на их кошельках, здоровье и будущем для зелёного охлоса оказалось полной неожиданностью. Как можно быть такими имбицилами?

«Зеленского подставили, он не знал, что дело Шеремета аваковская стряпня!»
Вечно подставленный потерпевший. Это хорошая идея наріда выбрать овцу и потом 5лет кричать что ее подставили.

«Зеленского подставили, он не знал, что за груз он встречает!»
— Он не занимается войной, она закончилась в его голове.
— Он далёк от экономики — там туман в голове.
— Он не разбирается во внешней политике — нет времени думать.
— Он борется с вирусом? Заметно!

Алекс Нойнец:
Вийшов тепер коментар Епіцентру, про те, що Епіцентр оплатив і Мрію, і вантаж, і комерційний, і гуманітарний, і все там за його рахунок.
А президент, виходить, просто приїхав стрічку перерізати?

Ну тоді у мене питаннячко. А якщо я повірю у вашу брехню, то це означає, що президент і ОП нічого не роблять під час пандемії, а просто їздять і піаряться на тому, що роблять інші? Перерізають стрічки і знімають про це відосікі?

І якби їх не було, Герега точно так же б привіз Мрію масок і захисних костюмів і точно так же продавав їх з депутатського бланка мерам міст?

А ти, Вова, навіщо тоді здався, разом з Єрмаком своїм і Тимошенком і прочєй Мєндєль?

Шмигаль відомо, навіщо. Щоб всі були закриті, а Коля Тіщєнко відкритий. І щоб українці за кордон не літали навіть якщо у них британська віза і Британія хоче їх у мебе бачити. А Вова навіщо?

@dmitriypaut:
Ловите разницу
— Зеленскай привёз ИСЗ чтобы ПРОДАВАТЬ
— Порошенко привёз ИСЗ, чтобы РАЗДАВАТЬ
Именно поэтому Зеленскай отказал Порошенко в перевозке.

Новини ЕспресоTV:
Суд оштрафував жителя Кременчука на 51 грн за порівняння Зеленського з французьким письменником-фантастом — Гандоном.

Мэр Черкасс Анатолий Бондаренко — один из тех, кто год назад громче всех топил за Зеленского.

Роман Доник:
Дело не мэре Черкасс, топившем за Зеленского и сделавшего все, что в его силах, чтоб зеленые большевики пришли к власти. Дело в том, чтоб каждый голосовавший и топивший за Зеленского, не просто осознал какую херню он сделал, но еще и получил в хлебало с ноги от власти, которую он создал. И вот эти розовые сопли текущие с разбитого хлебала, я буду всячески приветствовать.

Дмитрий Чекалкин

P.S.

Зеленський не мав жодного шансу «зламати систему», бо він сам її пряме породження.

Він багато років на корпоративах обслуговував примітивні смаки та потреби її представників і нарешті «система» знайшла як використати його в більш корисній для себе ролі — некомпетентного та керованого аматора при булаві.

Зеленському одразу не було чого запропонувати суспільству, крім обіцянок халяви та розправ.

І на жаль це було сприйнято населенням, для якого він сам став втіленням обивательської мрії — мати все, ні за що не відповідаючи та звинувачувати або висміювати все навколо.

Результатом став предбачений меншістю відкат в розвитку та деградація держави, які ми спостерігаємо вже рік.

Повернулося все: тотальний вплив олігархату, вибіркове правосуддя, збитковість держпідприємств, брехня як офіційна позиція влади, нехтування національними інтересами заради кланових, тиск на середній клас, наступ на права та свободи тощо.

Абсолютно всі економічні показники продемонстрували падіння ще задовго до т.зв. «карантину», маємо рекордний дефіцит бюджету, згорнуто соціальні програми та ключові реформи, зокрема децентралізації, зруйнована суб’єктність України у міжнародних відносинах, євроінтеграція фактично поставлена на паузу.

І нічого бодай віддаленно схожого на підписання договорів про вільні ринки, отримання безвізу, здобуття автокефалії — не те що не світить, а навіть не планується.

А президент тим часом постійно апелює до своїх «договорєнностєй» з олігархами, розповідає про неіснуючі інвестиції, бере участь в недолугому піарі з врученням м’ячиків або зустрічами комерційних рейсів і обіцяє, обіцяє, обіцяє.

Замість стати вироком системі він стає жорстоким уроком суспільству, яке проміняло непростий, але поступовий процес державотворення на чергову квазібільшовицьку казку про доброго «слугу народа» — і на собі відчує всі наслідки своєї помилки.

Проте треба розуміти, що та сама ‘»система» так само легко «сдєлаєт вмєстє» з самого Зеленського козла отпущєнія.

Вона вже починає це робити, щоби підсунути електорату нового «месію», а багато хто вже не ховаючись мріє призначати його з Москви — якщо нас знову не врятує диво рівня Майдану 2014 року, яким населення знехтувало собі на біду.

Зє End.

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...