Вбивство Шеремета: суд залишив під вартою Антоненка до 23 липня

49
Печерський районний суд Києва 25 травня залишив під вартою підозрюваного у справі про вбивство Павла Шеремета Андрія Антоненка до 23 липня

Засідання транслювали онлайн, передає Еспресо.TV.

Суд відхилив клопотання захисту Антоненка про взяття його на поруки.

Нагадаємо, Юлія Кузьменко залишиться під вартою до 30 травня. Прокуратура вважає, що вона може втекти з України за кордон чи в «ДНР/ЛНР».

P.S. 

У Києві під Офісом президента України проходить акція на підтримку підозрюваних у справі вбивства Шеремета Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко

У Києві під Офісом президента України активісти проводять акцію на підтримку підозрюваних у справі Шеремета Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко.

Підозрювані перебувають за ґратами без вироку пів року. Активісти вимагають відпустити їх під домашній арешт до суду.

Громадський активіст Максим Діжечко вважає, що за півроку не змогли назбирати ніяких доказів у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

«За ці півроку вони не змогли назбирати ніяких доказів взагалі. Вони зараз починають змінювати підозру. Я думаю, це така важлива справа, особливо після заяви Зеленського на пресконференції. Найстрашніше, що може трапитись, коли вони почнуть розбиратися у суді і це може затягнутися на декілька років. Це найстрашніше. Тому що випускати вони їх бояться, бо вони будуть говорити. Вони стануть людьми — жертви режиму. І це погано», — зазначив активіст.

 

Поделиться:
Загрузка...