Вакцинатори

58
Протягом дня 29 жовтня щеплення проти коронавірусу зробили понад 317 тисяч українців, що є найбільшою кількістю від початку кампанії з вакцинації.

У нас особливих проблем з вакцинами вже немає з весни. Точно немає – з червня.
І якби по 300 тисяч людей вакцинувалися щодня – це було б по 2 мільйони щотижня, або 8 мільйонів щомісяця.
Якби (використовуючи методи кнута і пряника), будучи послідовним у проведенні інформаційної кампанії наш уряд з весни вже закінчив би вакцинацію.
Але натомість Зеленський пише текст у ФБ. А потім його свита побачила, що антиковідники атакують коментами пост. А потім провели фокус-групи і виявилося, що антиковідників серед зеленого електорату найбільше. І пост знесли з сторінки президента.
Як це у стилі зеленої влади, як це по їхньому.
Хай мруть, але голосують.
Між тим до заявлених урядом 4,8% росту у 2021 році далеко. У тому числі – через втрати від пандемії. Не буде і 3%. На тлі минулого (2020р) падіння – це провал.
Вони просто розраховують на те, що більшість виборців усе швидко забувають.
Нагадаю 2 дати епохи Зе! останнього тижня жовтня.
2019 рік: в останню неділю жовтня слуга Богдан Яременко замовляв прямо із залу ВР секс-працівницю.
2020 рік – рік тому – Зеленський заявив дослівно:
— Якщо я не закінчу війну – має прийти інший.
Люди влаштовані так, що про секс-скандал люди пам’ятають.
А про заяву Зеленського всього рік тому більшість людей забули.
І ми обговорюємо його шанси на другий термін .
А війна триває.
Віктор Бобиренко
Украина заняла второе место в мире по суточной смертности от коронавируса

Украина находится на втором месте среди государств мира по суточной смертности от коронавируса. Об этом сообщается на сайте Worldmeters.

На первом месте по суточной смертности находится Россия, где умерло 1160 людей. В Украине, которая находится на втором месте по этому показателю, за последние сутки умер от коронавируса 541 человек.

В целом за сутки, 29 октября, во всем мире было диагностировано 383 тысячи заражений коронавирусом. Больше всего новых заражений в Великобритании (заболело больше 41 тысячи человек), России (около 40 тысяч) и Соединенных Штатах Америки (26 тысяч). На четвертом месте по количеству новых заболевших находится Украина, а на пятом — Турция.

Поделиться:
Загрузка...