Вагнергейт

152
Отже, давайте підсумуємо Вагнергейт по-порядку:
1. Українські спецслужби розробляють операцію по захопленню російських терористів, які збивали українські літаки і вертольоти. Як приклад, один з російських злочинців Денис Харітонов, командиром взводу ПЗРК у батальйоні «Степ» в 2014 році, під час інтерв’ю для ПВК розповідає про «три влучання з п’яти» з переносного комплексу «Игла» — два збитих українських штурмовики Су-25 та один вертоліт. За що був «особисто нагороджений Сурковим» у Кремлі.
2. План операції: завербувати терористів під легендою ПВК для охорони нафтових об’єктів у Венесуелі. Під час польоту над територією України одному з пасажирів (працівнику спецслужб України) нібито стає погано і літак екстренно саджають. Після чого відбувається захоплення терористів.
3. Операція успішна на початку. Вдається завербувати три десятки російських терористів. Вони летять у Мінськ для пересадки.
4. Напередодні, українські спецслужби доповідають Зеленському про початок операції. Присутні Єрмак і Демченко. Зеленський негайно віддає наказ зупинити операцію. Терористів поселяють під Мінськом.
5. Зеленський телефонує Лукашенку і розповідає все як є. Про операцію, про російських терористів. Лукашенко обіцяє Зеленському все вирішити. Білоруські спецслужби штурмують базу і арештовують російських терористів. Пізніше їх передають в Росію.
6. Зеленський, Єрмак, депутати Слуги Народу заперечують сам факт існування операції. Змушують працівників спецслужб брехати, або звільняють з посад.
7. Зеленський в інтрев’ю 1+1 сам зізнається в усьому.
Висновки:
1. Дії Зеленського — це державна зрада. Згідно ККУ, державна зрада — діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, — карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
2. Західні спецслужби тепер на кілометр будуть обходити Україну. Не те, щоб планувати спільні операції. Коли Президент зливає чутливу інформацію державного значення, а потім ще й публічно звинувачує західні спецслужби. Шкода завдана на десятиліття в кращому випадку.
3. Відмовки Зеленського про примусову посадку літака — це маячня. Одна справа коли білоруський СУ примусово саджає літак з опозиціонером, а інша — коли літак саджають через «самопочуття пасажира». Це різні речі. Літак з Навальним теж екстренно саджали. Прецеденти є.
4. Я розумію, що Зеленський можливо і дурачок на посаді Президента. І він не розуміє куди потрапив і наскільки все серйозно, але це не зменшує шкоди, завданої державі. Всі обов’язки по безпеці, обороні і дипломатії Зеленський як Президент не виконує. Провали в усіх напрямках. Російська агентура на вищих щаблях державної влади, та й сам Зеленський поводиться як російська агентура. Провали по оборонних замовленнях. Азовське море захопили росіяни. Північний потік-2 фактично програли. Перемовини про Україну ведуть без України. Йому не місце на посаді Президента.
Імпічмент. Відставка. Суд
Oleksandr Ivanov
.
Зеленський відверто клеїть дурня, бо якщо у нього на посаді Президента імунітет, то після цього він сподівається пропетляти.
Зеленський — аферист, корупціонер і державний зрадник.
Зеленський абсолютно свідомо зриває нашу співпрацю з Заходом, переслідуючи інтереси Росії.
Це було очевидним з першого дня його перебування на посаді і жодних змін не настало.
.
Зізнанням про особистий злив операції по вагнерівцям він зіграв на випередження, розуміючи, що як і з МН-17, правду заховати неможливо. І сподівається тепер, що власноручне зізнання дасть йому публічну індульгенцію від неминучого викриття.
.
В ідеальній країні сьогодні мільйони людей на вулицях мали би вимагати негайної відставки Зеленського, взяття під варту його з його політичним Кварталом-95 і довічного ув’язнення.
Але оскільки у нас літо і всі планують відпустки, то дочекаємося осені.
.
Просто пам’ятайте, поки Зеленський бреше і залишається Президентом, він і його команда обкрадають Україну на декілька мільярдів гривень щодоби, роблять все, щоб Україна якщо б і не вмерла, то залишалася важко хворою.

Поделиться:
Загрузка...