«ВАГНЕРГЕЙТ»: ПУТІН ТАК ЗАЛЯКАВ ОФІС ЗЕЛЕНСЬКОГО, ЩО ВОНИ ПРОВАЛИЛИ ВЛАСНУ СПЕЦОПЕРАЦІЮ

70
Розбалансованість державного управління дозволяє противнику впливати на ухвалення рішень керівництвом України, впевнений журналіст Юрій Бутусов

Спецоперація з затримання «вагнерівців» була зірвана через те, що Кремлю вдалося залякати Офіс президента Володимира Зеленського. Про це в ефірі програми «Час Ч» на «5 каналі» сказав журналіст Юрій Бутусов.

«Я думаю, що ми бачимо системні процеси, коли державне управління у нас абсолютно розбалансоване і в цих умовах російська агентура може вільно діяти, на жаль… Скандал з харчуванням, з провалом державного оборонного замовлення, «Вагнергейт» – все це речі одного порядку», – зазначив він.

«Слабка держава дозволяє противнику ефективно впливати на прийняття рішень керівництвом України, і «Вагнергейт» – це класичний приклад, коли Путін залякав Офіс Зеленського, і вони провалили власну спецоперацію. Уявіть собі, у нас зараз би сиділо в тюрмі 28 небезпечних російських терористів, наскільки б це посилило б наші позиції в цьому загостренні на фронті», – сказав Бутусов.

Поделиться:
Загрузка...