В Зеленського все виходить недолуго

2 144
Заява Зеленського про готовність зустрічатися з членами Нормадського Формату наодинці говорить тільки про одне.
Таким чином маскується підготовка зустрічі з Путіним сам на сам.

Я розумію, що Зеленський боїться, що всі фахівці, зокрема західні, говорять про підготовку розширеної агресії проти України. Що Зеленський боїться за своє життя.
Але зустріч з Путіним нічого не дасть.
Найрозумнішим шляхом було б відсоторонення всієї російської агентури в його оточенні, зокрема Єрмака, Демченка, Татарова, тощо.
Введення санкцій на Коломойського, Фірташа, Льовочкіна, арешт активів Медвєдчука та його персонально, список можете продовжити.
Налагодження зв’язків з новою адміністрацією США.
Створення ТСК в Парламенті у справі «вагнерівців» та, як мінімум, ще двох інших епізодів зриву операцій наших спецслужб.
Звільнення політичних в’ язнів, як мінімум, під домашній арешт і забезпечення прозорого судового процесу згідно процедури, аби очистити їх чесні імена і уникнути інсинуацій.
Припинення протистояння в інформаційному полі з опозицією, зокрема зупинка інформаційної кампанії з дискредитації п’ятого президента Порошенка.
Припинення усіх торгових стосунків з РФ.
Термінове посилення ЗСУ та всіх інших силових підрозділів та служб. Наказ на проведення активних привентивних заходів у сфері безпеки та оборони.
Провести ревізію фонду боротьби із Ковід19 та залишки пустити на цю боротьбу.
І ще треба…
Хоча кому я це пишу… В порожнечу….
Як сказав хтось розумний… Ми маємо з ними різні інтерфейси. Зеленський намагається бути Порошенком і навіть риторику його вживає, паралельно роблячи все для дискредитації останнього.
Але все виходить недолуго.
Міжнародні виступи недолугі, використання перемовин в Мінську недолуге, санкції на Медвєдчука недолугі, боротьба з економічною кризою недолуга, ведення оборони від агресії з РФ недолуге, навіть судові справи проти опозиції недолугі, локдауни недолугі, вакцинація недолуга….
На чемпіонаті світу з недолугості Зеленський зайняв би друге місце… Бо недолугий.
Так і живемо.
А довколо війна, пандемія, світова економічна криза.
Єдине, що робить Зеленський професійно — вляпується в порушення законів і в державну зраду.

Поделиться:
Загрузка...