В Зеленського вимагають агітувати за Росію

34

В ОП Зеленського вимагають агітувати за Росію, причому на всіх телеканалах, котрі Банкова контролює.

12 січня, журналіст Остап Дроздов, звільнений із «4 каналу», розповів про нову інформаційну політику каналу, власником якого наприкінці грудня став народний депутат, член фракції партії «Слуга народу» Олексій Ковальов.

«Для російської мови – сприяння та лояльність. Відтепер патріотична риторика – це почути Донбас (дослівно). Заборонено затверджувати українську національну пам’ять, говорити про деколонізацію, декомунізацію, дерусифікацію та інші гуманітарні цінності, бо вони «роз’єднують». Позиція: Путін ворог, але російський народ — братський. Систематичне мочилово політичних опонентів (насамперед Порошенка та Ахметова). Щодо ОПЗЖ — нехай будуть», — описує Дроздов зміни на «4 каналі», які впроваджує новий власник, причому не зі своєї власної ініціативи, а, як стверджує Дроздов, на вимогу Офісу президента.

«Як вони кажуть, «западенської» української риторики не має бути в телевізорі. Прикриваючись ідеями «зшивання чогось із чимось», насправді взяли курс на знищення будь-яких проявів гостро-українського ТБ, — наголошує журналіст. — Зі знанням справи повідомляю, що процес блокування всього категорично-українського курирують ті самі «медіаменеджери», які нещодавно створювали холдинг для Медведчука та регіонала Столара».

Звичайно, зараз ще рано оцінювати зміни в інформаційній політиці «4 каналу» після приходу нової команди. Якісь висновки можна буде зробити за кілька місяців. Але можна зазначити, що слова Дроздова загалом вписуються в ту картину, яка вже спостерігається на державних каналах, що опинилися під контролем Зеленського та «слуг народу».

Наприклад, два місяці тому стало відомо про цензуру на каналі «Дом». Там теж не допускається жодної критики на адресу Зеленського, крім того, під цензуру підпала навіть термінологія. «Українська правда», посилаючись на колишніх працівників телеканалу, розповіла про існування «словника» термінів для новин та програм. Так, фронт треба було називати лише «лінією розмежування», а бойовиків — «незаконними збройними формуваннями». Не можна було використовувати слова: «війна», «конфлікт», «ворог».

Це саме той «словник», який нав’язує нам Росія (до речі, його суворо дотримується ОПЗЖ). І це один із проявів тієї гібридної війни, яку Росія веде проти нас. Підкреслимо: саме Росія, а не лише Путін.

P.S.

Щодо цензури на 4 каналі Зеленського (думаю всі розуміють, що офіційний власник слуга-депутат там підставний). Справа не в Остапі Дроздові, а в «темнику», який він показав. Особливо характерною там є 10 вимога:
«Заборонено утверджувати українську національну пам’ять, говорити про деколонізацію, декомунізацію, дерусифікацію та інші гуманітарні цінності, тому що вони рассаєдіняют.»
.
Оце і є СПРАВЖНЯ ідеологія пана Зеленського. Передайте, будь-ласка, тим, хто повірив, що він «державник» і замало не бандерівець, український націоналіст. Про таких кажуть «скільки салом не годуй, а він все-одно на Москву дивиться»
Повний темник Зеленського, оприлюдений Дроздовим:
1. Забути про термін велике крадівництво (ніякої аналітики про корупційну складову не може бути).
2. Забути про збагачення владної еліти.
3. Забути прізвище Єрмак.
4. Зеленський – всенародний лідер, тому критика або невинно-нейтральна, або ніяка.
5. Вагнерівці, офшорний скандал, Коломойський, антимонопольний комітет, конституційний суд – цих тем не існує.
6. Категоричне табу на колишніх слуг, які відкололися від зе-команди.
7. Обов’язкова присутність спікерів Слуг Народу в кожній груповій програмі.
8. Для російської мови – сприяння і лояльність.
9. Віднині патріотична риторика – це услишать Донбас (дослівно).
10. Заборонено утверджувати українську національну пам’ять, говорити про деколонізацію, декомунізацію, дерусифікацію та інші гуманітарні цінності, тому що вони рассаєдіняют.
11. Позиція щодо Росії: Путін — ворог, але рускій народ – братній.
12. Систематичне мочилово політичних опонентів (у першу чергу П’ятий і Ахметов). Стосовно ОПЗЖ – хай будуть.
13. Усі тезові меседжі узгоджувати з куратором.
14. Розворот риторики здійснювати плавно й нерізко, аби не було явно помітно (про це подбають «праффесіонали»)
Поделиться:
Загрузка...