В Україні створюється інститут танкових військ

133

Триває робоча поїздка Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака до Одеського гарнізону.

Очільник оборонного відомства ознайомлюється з повсякденною діяльністю органів військового управління та військових частин.

У перший день роботи Міністр оборони перевірив результати впровадження реформи системи харчування Збройних Сил України на базі однієї з військових частин. Нагадаю, що в результаті цієї реформи військові частини отримали змогу замовляти продукти за каталогом та готувати їжу силами військових кухарів. Каталог продуктів включає понад 350 найменувань, що в десятки разів більше, ніж було до цього.

Реформування системи харчування передбачає закупівлю технічного обладнання та створення необхідних умов для приготування їжі.

Наразі в Одеському гарнізоні на нову систему харчування повністю переведено Західну військово-морську базу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Згідно з наказом Міністра оборони України, до кінця року на нову систему харчування загалом перейде близько 20 % військових частин.

Перехід всіх Збройних Сил України на нову систему харчування запланований до кінця 2019 року.

Міністерством оборони України підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про реорганізацію військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів”, який проходить погодження у центральних органах виконавчої влади.

Документ забезпечує практичну реалізацію рішення Колегії Міністерства оборони України щодо створення на базі Факультету військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Інституту танкових військ та збільшення набору курсантів інженерно-технічного фаху.

Реалізація постанови дасть можливість забезпечити потребу Збройних Сил України в офіцерах відповідного профілю та підняти престиж навчання у військовому навчальному закладі.

Слід зазначити, що якісній підготовці інженерів танкових військ у Харкові сприятиме розташована у місті потужна навчально-матеріальна база та головні заклади танкобудівної галузі держави.

Водночас, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного продовжуватиме підготовку фахівців танкових військ за іншими напрямами.

За останній рік з метою розвитку навчально-матеріальної бази Національної академії виділено 90 мільйонів гривень. У навчальному закладі введено в дію 14 тисяч квадратних метрів новітньої інфраструктури, що забезпечує якісну підготовку офіцерів для Збройних Сил України.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...