В РФ паника. Тайный план Порошенко

176

P.S. Степан Полторак: «Після того, як звільнимо Донецьк, Луганськ та як з Криму підуть російські окупанти, після цього ми будемо жити в мирній країні»

Сьогодні, 10 травня, перебуваючи в районі виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак привітав військовослужбовців 93-ї окремої механізованої бригади з нагоди річниці створення військової частини.

Глава оборонного відомства вручив відомчі нагороди, відзнаки, цінні подарунки, грошові премії та вогнепальну зброю кращим військовослужбовцям.

Ми дійдемо до кінця, звільнимо територію і кожен повернеться додому з гордістю в тому, що, коли було важко державі, став до строю і не сховався, — наголосив генерал армії України Степан Полторак.

Він відзначив їх самовідданість і стійкість в ході виконання завдання операції Об’єднаних сил, зразкове виконання військового обов’язку, вірність військовій присязі, бездоганну сумлінну службу та виявлений при цьому високий професіоналізм.

— Ми мріємо про мир, але мир лише після того, коли буде наша перемога. Після того, як ми звільнимо Донецьк, Луганськ, після того, як з Криму підуть російські окупанти, тільки після цього ми будемо жити в мирній країні, — підкреслив глава оборонного відомства та побажав військовослужбовцям успіхів.

Поделиться:
Загрузка...