В ОБСЕ подтвердили начало разведения сил в Золотом

92

Спецпредставитель ОБСЕ в трехсторонней контактной группе Мартин Сайдик подтвердил начало разведения войск в Золотом Луганской области.

Об этом говорится в заявлении ОБСЕ.  Об этом сообщает и штаб ООС в Facebook.

«Стороны восстановили разведение сил и средств в Золотом. Они запустили белые и зеленые сигнальные ракеты, которые подтверждают их готовность к этому», — отметил Сайдик.

Он уточнил, что сегодня на заседании ТКГ продолжатся переговоры о разведении сил и средств в Петровском.

P.S.

Прямо у цей момент влада кидає на поталу агресорові десятки міст та тисячі українських громадян у прифронтових містах. Прямо у ці хвилини відбувається відведення військ і залишення українською армією утримуваних позицій.

Відведення військ відбудеться не тільки у Катеринівці, Золотому та Петрівському. Ми можемо втратити не тільки території, а й понести людські втрати як серед цивільних, так і серед військових. З Росією не можна домовитись тільки тому, що Росія ніколи не тримала свого слова.

В чому небезпека полишення військом територій і перехід на нові позиції:
1. Нові позиції, куди має відходити армія, не облаштовані в повному обсязі. Якщо ворог зламає домовленості (а це відбудеться) і перейде в наступ — більшість наших захисників просто можуть загинути.
2. Залишаючи старі обладнані позиції — руйнуються інженерні споруди. Ми «спалюємо мости», повертатись назад буде нікуди, а у випадку таких селищ, як Золоте — це буде неможливим, адже ніхто не віддасть наказу починати вуличні бої.
3. Лінія фронту на Луганщині проходить по річці Сіверський Донець. Це ідеальне місце, яке зможе легко зайняти ворог на нашому березі, а це означає, що вони будуть наступати, адже для цього є всі умови.
4. На багатьох ділянках фронту ціною життів наших військових ЗСУ здобули контроль за панівними висотами, які у випадку відступу доведеться залишити. Тільки в боях за Широкіне загинули близько 30 бійців різних підрозділів.
5. За Зеленського знижується роль українських військових і їхній вплив на прийняття рішень. Він не чує командирів, які несуть відповідальність за захист України і життя підлеглих. Навіть одна смерть військового — це вже багато. рішення, які приймає зараз владна верхівка можуть призвести до дуже великих втрат.
Мені просто соромно за те, що це відбувається з нами і немає слів…

Яна Зінкевич

Поделиться:
Загрузка...