В 2022 скоріше за все тобі торба

18
2019:
Ти «новоє ліцо», тєхнократ, лібєртаріанєц.
В ток-шоу всіх олігархічних каналів на будь-яке складне питання про війну та розвиток країни відповідаєш тільки «Пороше-е-енко-о-о-о!!» — і отримуєш оплески та посмішки ведучих.
Не помічаєш (або робиш вигляд, що не помічаєш) Коломойського в кабінеті президента, перших арештів військових, повернення на посади людей Януковича, видачу Цемаха, здачу територій під виглядом «розведення».
2020:
Ти центрист-соціаліст, вершник турборежиму.
На олігархічних каналах звітуєш про подолання корупції, порог економічного зростання, 50 справ проти Порошенка, «повне та всеосяжне перемир’я» і «зниження тарифів вдвічі» — і втішаєшся високим рейтингом та фоткою з Гордоном.
Не бачиш (або не хочеш бачити) пограбування держпідприємств, відновлення поставок електрики з РФ, направлення антиковідного фонду з медицини на крадівництво, деградації поліції в міліцію прямо на «брифінгу» про «арійську расу», поїдки Зеленського з якимось Єрмаком до Оману, покинутого помираючого сержанта Журавля, перших дзвіночків про невиконання оборонного замовлення і дивну інформацію про зрив спецоперації бойовиків Путіна.
2021:
Буратіна — це ти.
При владі 2 роки — без жодних здобутків.
На ефірах олігархічних каналів ти ще щось розповідаєш про 1 000 000 000 дерев, неіснуючі досягнення та швидкі рішення і результати.
Але… реформи зупинено, оборонна сфера деградує, війна триває і ризикує перейти в гарячу фазу, втрати на фронті ігноруються, економіка колапсує.
Виходить інформація про офшори твого керівництва і розслідування про державну зраду в твоїй ОПі.
До тебе з’являються незручні питання -… і ти заявляєш, що це олігархічні канали заважають тобі продовжувати цю прекрасну казку про «слуґ народа»….
………..
В 2022 скоріше за все тобі торба, ти заслужив, бо олігархи тебе використали і змиють в унітаз — не ображайся і не верещи.
Поделиться:
Загрузка...