Узурпація влади президентом і РНБО

67
Міфи Стародавньої Греції принесли нам історію короля Македонії, який мав здатність перетворювати все, що торкнулося б на золото. Але ця навичка не принесла йому щастя. Бо він навіть їсти не міг. Ось чому він помер.
Зеленський теж має талант. Будь-яке необхідне починання, до якого він торкається, перетворюється на лайно. Обіцяв, що Україна отримає вакцину одну з перших і ми найгірші в Європі в вакцинації, але вакцини не маємо. Наш найбільший привіз з Великобританії 2,5 мільярдів гривень, а з ОАЕ 3 доларів контрактів на подвір ‘ ях і все. А звідти нічого немає і МВФ послав. Вирішив будувати дороги Зеленським, але взяв гроші з фонду на протидію коронавірусу. Врешті-решт, спротив коронавірусу провалився, асфальт злетів з доріг разом зі снігом, а вакцину не закупили, бо гроші витратили на дороги. Кого там немає. Зате нові будинки, машини і мільйони готівки для команди Зеленського. Загалом, що не візьме, все вщент. Так з останнім РНБО.
Давно пора було почати боротьбу з системною контрабандою в Україні. Використання СБУ, Генпрокуратури, ДБР та МВС для проведення розслідувань, збору доказів, виявлення корупційних посилань, проведення затримання. Далі — суд. Але Володимир Олександрович вирішив піти своїм шляхом. З резервної копії. Врешті-решт, без суду і слідства, санкції на тих, кого вирішив назвати Зеленський. Мовчу, що прив ‘ язати санкції за тероризм до контрабанди буде так само складно, як навчити слона грати на гітарі, і відлучити Зеленського порушувати закони. Хоча, можливо, їх звинуватять у фінансуванні тероризму? Але в будь-якому випадку — це юридичний день. Ніхто в світі не має називати людину злочинцем без рішення суду. Ніде крім України. Траш! А те, що Ілля Павлюк відсутній у списку контрабандистів, людина однаково близька до президента і контрабанди і контроль групи кількох десятків нардепів у ′′ Слузі народу свідчить про те, що це дивна боротьба з контрабандою. Це скоріше боротьба з конкурентами. У будь-якому випадку, це все нагадує погано знятий фільм, в якому сценаристи забили право на спецефекти чи красу сюжету. А сьогоднішні санкції РНБО — це покарання без закону і з його порушенням. Це визнання того, що держава при Зеленському безсила і не може отримати законності та справедливості. Тепер без суду, без права на захист і використання ситуації, будь-кого можуть призначити злочинцем і покарати. На мій власний розсуд. Це не просто зловживання владою, це узурпація влади президентом і РНБО. Це злочин! А це гарантовано програні суди в Європейському суді з прав людини. Суди нам більше не потрібні. У нас є цар Зе, який вирішує, хто винуватий, а хто правий. А це комуністичний метод, коли вирішили долю мільйонів без суду і слідства. Це було свавілля комісара, яке виявляється настільки наближеним до психічного коміка, який грає роль президента. Для нього це жарт, а для держави — катастрофа.
І ще один. Хотів підтримати рішення про введення санкцій проти кремлівської організації Россотрудничество. Це абсолютно правильно. Тому що цій структурі нічого не бракує агентурного центру Кремля. А я, ще з моєї каденції, вимагав їх закриття. Але ввести санкції проти Россотрудничества в межах обмежень ′′ топ-10 контрабандистів «??? Серйозно? А тут повний треш. Хоча треба пам ‘ ятати, що Зеленський робить не правильно, згідно закону, але як йому зручно. І навіть ця хороша штука, він зміг замерзнути.
Як правило, наша бідолаха і антимада діє в рамках парадигми, яку видав Самуель Маршак:
— Що б дурень не робив, все, що він робить — неправильно.
Все не починається спочатку, а закінчується як дістанеться.
І вже зрозуміло, що він інакше не знає.
P.S.
Голобуцький Олексій:
Зеленський в сьогоднішньому відео: «Вкотре наголошую, наша армія здатна дати відсіч будь-кому».
«Будь-кому» — це кому? Молдованам? Може, фінам? Чи грузинам? Що стає на перешкоді чіткому артикулюванню: «здатна дати відсіч Росії», «російськім військам», «кремлівській агресії»?
Морячок:
А помните Анну Колесник которой при выступлении Хомчака, нужно валить из этой страны? Так вот папа ее, Сергей Иванов, был начальником таможенного поста «Гоптовка», потом на должности начальника Харьковской областного таможни. Он и научил ее Родину любить. Уровень доходов начальника Гоптовки «купить дочке на 24 года мандат депутат». А знаете у кого купил?
Посмотрите от какой партии она депутат.
тётя Роза:
Кремлёвская обиженка не может ничем реально ответить Байдену на «убийцу». Поэтому ответ даёт косвенный. Угрозами Украине. Венедиктов правильно сказал когда-то, что Путин воюет с Америкой в Украине.
Дід Микола:
1. Чисельність населення України приблизно 40 млн.
2. Смертність від Ковіду біля 2%.
3. 40 млн. : 100 × 2 = 800 000 людей.
4. Чи готові українці заплатити життями 800 тис. людей за непрофесійність і корупційність цієї ЗЕленої банди?
Яблучна Людожерка:
Колись ім’я Зеленського стоятиме в підручниках з історії, поряд із іменем Кагановича. Один організував голодомор, другий — ковідомор.
Radio Lemberg:
Зелена катастрофа: за день від ковіду в Україні померло 430 осіб — це 3.7% від усіх смертей у світі (11500 осіб), при тому що населення України (42 млн) — це лише 0.5% від населення світу (8 млрд)
Причина: профанація, саботаж і диверсійні дії корисних ідіотів і агентури у владі.
Марія Іонова:
Експертизу голосів Байдена і Порошенка на плівках Деркача погодив Зеленський в інтересах Коломойського
Дмитрий:
АСсиметричный ответ Зеленскага.
ДБР Зеленскага расследует дело Байдена.
Пазванил Байден, а Нелох ему такой:
— Слыш, чьорт, я тут пленки Деркача реанимировало! Ну ты миня понял! Голос твой мне для экспертизы нужен! А запись этого нашего разговора Ермак через дэркача Путину снова передаст!
Ante Gotovina:
На Прикарпатті міліція заблокувала участки на яких кандидат Коломойського перемагає кандидата від Коломойського. Коломойський обурений. Мудрий прОстий нАрід вимагає чесного визначення переможця від Коломойського,який буде боротись в ВРУ з олігархом Коломойським.
MrFlyer:
До сьогодні не можу змиритися з тим, шо це брехливе лицемірне мурло обрали президентом. Клоуна, який завжди зневажав все українське і заробляв гроші висміюючи нашу державу перед московитами.
Поделиться:
Загрузка...