Усі захоплені РФ українські моряки назвали себе військовополоненими

117

Усі захоплені російськими військовими в районі Керченської протоки українські моряки заявили слідству, що є військовополоненими.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook.

«Станом на 27 грудня всі 24 військовополонені українські моряки заявили слідству, що є військовополоненими. Два поранені моряки Андрій Ейдер і Андрій Артеменко заявили про це сьогодні», — написав він.

Раніше сьогодні повідомлялося, що суд в окупованому Криму відхилив апеляційні скарги на рішення щодо утримання під вартою ще двох українських моряків, захоплених Росією у Керченській протоці, — командира буксиру «Яни Капу» Олега Мельничука та командира катера «Нікополь» Богдана Небилиці.

25 грудня, так званий, Верховний суд Криму відхилив апеляції на арешти 5-х моряків: мічмана Андрія Шевченка, старшого матроса катера «Нікополь» В’ячеслава Зінченка, капітана третього рангу Володимира Лісового, співробітника СБУ Андрія Драча, а також матроса Сергія Чуліби.

24 грудня суд анексованого Криму залишив під вартою члена екіпажу катера «Нікополь» Владислава Костишина. Напередодні аналогічні рішення ухвалили щодо дев’ятьох інших українських моряків.

Як повідомлялося, прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада скоїли агресивні дії проти українських кораблів, що здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь. Вони обстріляли і захопили три українських корабля в Керченській протоці, на борту яких були 24 моряки.

Поделиться:
Загрузка...