Усе це дуже небезпечний прецедент

456
Іноді так буває, що хочеш щось написати, а тобі вже інші читачі стукають і запитують, чому ти досі так і отак не відреагував. Отже, одна з моїх друзів у фейсбук прислала таке повідомлення на сторінку:
«Пане Тарасе хочу Вас попросити поставити це питання на широку аудиторію….а де ЛЮДМИЛА ДЕНИСОВА???? винен ЧАУС чи ні , але в наявності те ,що його десь силою утримують ,знущаються… це БАНДА!!!!! ,ЯКА ВИКРАЛА ЛЮДИНУ…. це не СБУ. можете класти хрест на тому ,що в УКРАЇНІ є ПРАВА ЛЮДИНИ!!!!!! де РАЗУМКОВ?? голова парламентУ ??? . що буде робити тепер МЄСТНАЯ БАНДЮЖНА ШВАЛЬ??? дивлячи на це беззаконня???«
Це абсолютно правильні акценти. Учора ми всі переживали якийсь аналог морального анафілактичного шоку від усіх тих подій, які цілковито дискредитують Україну. Зараз це вже нижче будь-якого дна. Єдина здорова реакція нормальної людської психіки на таку дикість — це жорсткий сарказм. Це вчора й домінувало разом із відчуттям сорому. Сьогодні ще рано робити анатомічний аналіз усього цього трешу, бо там і справді суцільний зелений хаос та десятки взаємовиключних версій причини цього ганьбиська. Тому краще поки зосередитися на моральній складовій.
А вона дуже проста. Нехай суддя Чаус і був наймерзеннішим корупціонером, але це жива людина й громадянин України, а ще в нього є мати, дружина, діти. Те, що він колись має відповісти перед судом за свої злочини та переміститися в тюремну камеру, для мене однозначно. Але все має відбуватися із скрупульозним дотриманням закону та поваги до людини. Ці дикі викрадання, викидання голим із пакетом на голові, перевикраданням, погрозами, катуваннями, вибиванням потрібних свідчень, примусових записів відосіків… усе це абсолютна дикість. Нині щось подібне можливе лише в найнедорозвинутіших країнах світу із креольськими авторитарними режимами. В Європі щось подібне можливе лише в Білорусі (навіть не в проклятій РФії) та й то не в таких примітивних гидотних форомах. Я трохи займався дослідженням безправ’я в ряді держав третього світу. Таке там було модливо ще 15-20 років тому. Але навіть у Сальвадорі чи Гондурасі, навіть у Венесуелі влада більше не викрадає людей. Подібні дії дозволяють собі лише підпільні наркокартелі та лівацькі партизанські загони. То їх за таке й переслідують та винищують цілим світом. А наші зелені царки після такої ганьби ще писки про НАТО і ЄС відкривають?
Насправді, усе це дуже небезпечний прецедент. Марія Ільченко, яка мені про це написала, абсолютно права. Більше в країні нема закону. І це вже стосується якихось далеких від простої людини політиків, різних діячів, небажаних свідків. Якась морда в погонах може бути царем і богом, зневажаючи права кожної людини. Врадіївку й Кагарлик давно пережили? То зараз пішов чіткий сигнал — це може сприйматися, як норма. Особливо, якщо за вказівкою вищого начальства. А криміналітет же завжди приглядається до дій влади. Якщо викрадати людей можна ГУР, СБУ, зеленській ОПі, то чому їм не повернутися до практики 90-их?
Мовчання Разумкова мене тут особливо не дивує. Він член тієї ж каманди блазнів. І вміння трошки культурніше поводитися на публіці та акуратніше висловлюватися не перетворює його на цивілізованого політика. Зате Денісова та її мовчання шокують. Зрештою, вона ж дуже зайнята. Вчора якусь ЛГТБ акцію пів дня захищала. Їй не до викрадень людей. А головна відповідальність навіть не на тих, хто все це зробив можливим. Ті 73% цього гріха ніколи вже не змиють. Але ті, хто сьогодні після всього, що зробили з країною продовжують висловлюватися хоч десь на підтримку Зеленського та його слуг, підтримувати їх у всіляких соцопитуваннях, підігрувати їм через різні ботоферми чи й самостійно… Оці всі прямо звертаються до Зеленського й переконують його продовжити руйнування країни саме в такий дикий спосіб. От тільки це звернення, яке запевнює зелень у його безкарності, значно раніше почують і приймуть до виконання набагато дрібніші суб’єкти. Суспільний бумеранг ще ніхто не скасовував. От тільки, повертаючись, він косить винних і невинних…

Поделиться:
Загрузка...