Уничтожение смыслов

137

Валерій Прозапас:
Маски потроху зриваються. Ніхто і не збирався боротися з міфічним «мародерством», «корупцієй» та «зубожінням» за «улучшеньіце» — то була казочка для розігрітого пропагандою наріда.

Антидержавна хвиля очікувано атакує ідентичність та цивілізаційний вибір українців. Вже багатьом мова не така, армія підлягає скороченню, військові під слідством, «зовнішнє управління» звідкись взялося, оспіване медведчуковське «народовладдя» на підході, московську церкву подавай та поліцейське стійло «а-ля рюс».

І заважає всьому цьому в повній мірі реалізуватися маштабна фігура Порошенка, якого ні на день не припинили цькувати навіть після повної зміни влади в країні рік тому. Вже давно не дивує поєднання зусиль кремлівців та їхніх прямих підручних з «нашими» «новими ліцамі» та професійними «патріотами» у спробах знищити Пороха — дивує як він все це витримує.

Схоже, його віра в Україну таки справжній граніт — таке нечасто побачиш, а в нашій зрадливій «еліті» так взагалі не побачиш.
От і весь секрет його підтримки, підтримували раніше — підтримаємо і зараз.

Карл Волох:
Цікаво, а зебіли розуміють, що ефект від будь-яких дій проти Порошенка на суді в четвер буде подібний до побиття студентів у 2013? З усіма подальшими наслідками.

Юрій Гудименко
Итого у нас президент – клоун, антиамериканская истерия на пророссийских телеканалах, «Беркут» п#здит людей, Азаров записывает видеообращения, судов против активистов и политиков в день столько, что на все сходить не успеваешь, «Антимайдан» тоже в деле, только поменял название на «Партию Шария», даже собирается там же, в Мариинском парке, а патриоты доругиваются между собой, чтобы снова собраться вместе на Майдане… Всё как в 2013-м. Интересно чем закончится в этот раз.

Юрій Каракай:
Я не знаю, скільки буде людей, але прийдуть кращі. Цвіт нації, без пафосу і перебільшення. І навіть не стільки підтримати Порошенка, скільки рятувати власні душі. Зберегти свою честь, почуття гідності, відчуття справедливості. 18 червня, о 14:30, Володимирська 15. Зустрінемось!

Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...