Умер комбат УДА Андрей Гергерт «Червень»

72

Комбат 8 батальона Аратта Украинской добровольческой армии Андрей Гергерт (позывной «Червень») умер. Он боролся с раком желудка несколько месяцев.

Об этом сообщает 8 батальон УДА.

«Украинская земля потеряла великого сына, отважного воина, преданного отца и любящего мужа. Небесный батальон дополнил еще один Герой Украины, который преданно защищал независимость Родины. Просим всех молитвой вспомнить Комбата, который долгое время боролся еще с личным врагом — тяжелой болезнью», — говорится в сообщении батальона.

Гергерт проходил лечение в Австрии.

Народный депутат Украины Яна Зинкевич призвала помочь семье комбата.

Чем известен Андрей Гергерт

41-летний Андрей Гергерт родом из Львовской области, по образованию – ветеринарный врач. С 2001 года занимался бизнесом в Крыму, в столицу переехал во время Майдана, где познакомился с Дмитрием Ярошем и присоединился к «Правому сектору».

Принимал участие в войне на Донбассе в составе «Добровольческого украинского корпуса», а позже возглавил 8-й батальон ДУК.

У комбата осталось четверо детей. В 2016 году он был награжден орденом Богдана Хмельницкого III степени.

Ми до останнього сподівалися на диво.
Легендарний комбат Червень не один рік на фронтах українсько-російської війни дивився смерті в лице, і вона завжди відступала. І хоча Андрій довго хворів і боровся, сумна звістка пролунала, неначе грім серед ясного неба.
У це неможливо повірити. Хоча б тому, що ми віримо в інше — Герої не вмирають. Знаємо це ще з часів Майдану. Прямо звідти Андрій вирушив на Схід боронити Україну. Він — один із лідерів добровольчого руху, командир підрозділів «Правого сектору» та УДА. Він легенда, яка назавжди залишиться з нами.
Мав честь бути з ним знайомим, бачитися і слухати його поради. Мої глибокі співчуття родині і побратимам Андрія Гергерта. Слава Україні! Героям слава таким, як комбат Червень.
Царство небесне тобі, Андрію.
Пішов з життя справжній герой України, патріот, воїн, командир батальйону УДА Андрій Гергерт (Червень). Він був одним із організаторів добровольчого руху в Україні, з 2014 року захищав свою країну на фронті.
Андрій був безстрашним лицарем, який вважав, що справжнім захисником України може бути лише доброволець, – людина, яка готова до самопожертви. Ми познайомились з ним у найбільш складні часи російської агресії. Андрій та його побратими керувалися одним принципом: «ні кроку назад!».
Саме такі герої, як Андрій, зупинили ворога і дали можливість Збройним Силам і іншим військовим формуванням звільнити значну частину нашої країни. Вічна пам‘ять українському лицарю, який поповнив ряди Небесного воїнства. Щирі співчуття рідним та близьким Андрія.
Поделиться:
Загрузка...