Українська техніка прибула на танкові змагання Європи — Strong Europe Tank Challenge — 2018

408
Сьогодні, 24 квітня, до військового полігону багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності 7-ї армії США (Хохенфельс, ФРН) прибула українська військова техніка для участі у міжнародних навчаннях Combined Resolve Х.
Багатонаціональні тактичні навчання «Combined Resolvе Х» проводяться з 9 квітня по 12 травня на декількох полігонах і локаціях на південному сході Німеччини. В навчаннях беруть участь більше 3700 військовослужбовців з 13 країн НАТО та країн-партнерів.

Серед військової техніки сім БТР-80 десантно-штурмової роти 79-ї окремої десантно-штурмової бригади і п’ять танків Т-84У «Оплот» 14-ї окремої механізованої бригади, а також техніка забезпечення.

Кращий у Збройних Силах України, танковий взвод 14-ї бригади, освоїв нові танки – Т-84У «Оплот», і готувався ще й до неофіційного танкового «чемпіонату світу» – змагань Strong Europe Tank Challenge.

Танкісти 14-ї бригади після Combined Resolve Х також візьмуть участь у танкових змаганнях Strong Europe Tank Challenge, які теж пройдуть у ФРН з 4 по 8 червня.

На цьогорічних танкових змаганнях «Сильна Європа» (Strong Europe Tank Challenge), що проходять у навчальному центрі Командування підготовки 7-ї армії США, (Графенвер, Німеччина), братимуть участь кращі танкові підрозділи збройних сил дев’яти країн.
 Заявлені команди на Strong Europe Tank Challenge 2018:
 • Австрія
 • Велика Британія
 • Німеччина
 • Польща
 • Румунія
 • Сполучені Штати Америки
 • Україна
 • Франція
 • Швеція

Міжнародні танкові змагання проводяться з 2016 року. Організаторами виступають Командування ЗС США в Європі та Командування Сухопутних військ ЗС Німеччини. У 2017 року у Strong Europe Tank Challenge дебютувала українська команда на танках Т-64БВ.

Програма танкових змагань включає дії танкового підрозділу у наступі та обороні, визначення відстані та ідентифікацію цілі, виклик вогневої підтримки, водіння танків, евакуацію пошкодженого танка, перевірку особистої стрілецької та фізичної підготовки танкістів, тактичну медицину та евакуацію пораненого.

У змаганнях візьме участь взвод 14-ї механізованої бригади на чотирьох модернізованих танках Т-84 (п’ятий резервний).

Минулого року танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» був представлений модернізованими танками Т-64БВ та зумів вибороти п’яте місце з шести, обійшовши команду Польщі, яка виступала на новітніх танках Leopard 2A5.

Цього року боротьба між танковими підрозділами під час міжнародних танкових змагань «Сильна Європа» очікується ще запеклішою, адже до участі в заході, окрім України, заявлено вже вісім країн.

Україну знов представлятиме танковий взвод 14 омбр, який переміг у змаганнях на кращий танковий взвод Збройних Сил України. Цього року українці виступатимуть на танках Т-84, що пройшли ремонт і модернізацію на Заводі ім. Малишева.

В порівнянні з попередніми моделями Т-64БВ, вони вже мають реверсну трансмісію, що дозволяє під час маневру рухатися на великій швидкості, як вперед, так і назад. Замінені елементи системи управління вогнем, встановлено достатньо нові приціли для навідника з тепловізором, GPS. А для командира танка — новий прилад, який дозволяє йому за необхідності брати управління вогнем на себе. Також танки комплектуються американськими радіостанціями Harris.

Ukrainian Military Pages - Strong Europe Tank Challenge 2016Результати 2016 року

 1. Німеччина (Leopard 2A6)
 2. Данія (Leopard 2A5 DK)
 3. Польща (Leopard 2A5)
 4. Італія (C1 Ariete)
 5. США (Abrams M1A2 SEP v2)
 6. США (Abrams M1A2 SEP v2)
 7. Словенія (M-84)

Ukrainian Military Pages - Strong Europe Tank Challenge 2018

Результати 2017 року

 1. Австрія (Leopard 2A4)
 2. Німеччина (Leopard 2A6)
 3. США (Abrams M1A2 SEP v2)
 4. Франція (AMX Leclerc)
 5. Україна (Т-64БВ мод., під наймен. Т-64БМ)
 6. Польща (Leopard 2A5)

Військовослужбовці зведеного підрозділу Збройних Сил України прибули на полігон поблизу міста Хохенфельс днем раніше та були розміщені у казармах американської бази.

Поделиться:
Загрузка...