Украинский воин погиб в зоне ООС

2 455
21 января в результате вражеского обстрела погиб военнослужащий Объединенных сил.

Об этом информирует в Фейсбук 36-й отдельной бригады морской пехоты.

«Сегодня, 21 января, вооруженные формирования Российской Федерации в очередной раз нарушили режим прекращения огня из гранатометов различных систем, минометов и снайперского оружия в районе ответственности оперативно-тактической группировки «Восток». В результате обстрела позиций украинских защитников погиб один военнослужащий Объединенных сил», — говорится в сообщении.

«В районе проведения операции Объединенных сил, защищая суверенитет и территориальную целостность Украины, от ранения, несовместимого с жизнью, погиб наш побратим старший матрос Отрепьев Александр Сергеевич. Смелым морским пехотинцем и искренним патриотом своей страны он навсегда останется в нашей памяти», – говорится в сообщении.

P.S.

Знову втрати. Знову снайпер. У зоні відповідальності 36-ї.
Це війна. І раніше це було. Рівно рік тому практично там же, і практично так само загинув Толя Сорочук з моєї 10-й гірсько-штурмової.
І зараз гинуть. І потім, як не жаль, і як не страшно — будуть. Поки не зламаємо хребет цієї мерзоти.
Вони виконують свою роботу — як завжди. Ризикують — як завжди. Вважають нормальними умовами те, що інші вважають екстремальним пеклом — як завжди.
І дуже мало людей про це пам’ятають, і тим більше цінують — як завжди.
І ніколи ще за спиною не робили стільки протилежного тому, заради чого стоїть фронт. І ніколи ще стільки не брехали за спиною. І ніколи ще не вилазило через спини стільки мерзоти.
Але вони воюють, навіть якщо цього більше не хочуть визнавати. І знову снайпер. І знову — 200.
Легкого неба, брат.
Все було не дарма.
На жаль, у нас знову загиблий. Російський снайпер поцілив нашого бійця.
Лють та презирство у мене до кожного довбня, хто каже, що «нужно просто перестать стрєлять».
При цьому ми почали знову купувати електроенергію у росіян, Зеленський продав їм ліцензію на зйомки розважального шоу, з каналів Медвєдчука називають ЗСУ злочинцями, а недоумки Вітренки закликають купувати російський газ.
Будьте ви прокляті.
Другий загиблий з початку року.
Санкцію на роботу снайпера могло дати тільки вище командування окупаційних військ, і безумовно, лише з дозволу Путіна.
Пам’ятаєте, як на початку «перемир’я» нас запевняли, що «кожен випадок порушення перемир’я буде розслідуватись»?
Збрехали, звичайно.
Не дізнаємось прізвищ тих вбивць, і не буде названо Зеленським прізвище Путіна — бо ще роялті від » Ліги сміху» в РФ отримувати.
І «головнокомандувач» Хомчак знову може заявити, що боєць «поліз» та «порушив всі накази» — і йому теж за це нічого не буде.
Вони і до приходу до влади у війні звинувачували не Кремль, тому дивуватися не доводиться, але тепер їхні дії на посадах непомітно перетнули межу злочину.
Знову загинув український Воін і знову куля снайпера вбила морпіха. Такі маленькі повідомлення, не топ новина, тож не політика вбили, не чиновника, можна тихенько, без співчуття. Знову влада промовчить і зробить все, щоб мовчки поховали воїна, бо для них війни немає.
Замість того, щоб знищити ворога, вони знищують нашу армію.
Дуже сумно та боляче, але ж ми з Вами не повинні мовчати, тому що окупанти продовжують вбивати наших захисників. Війна триває. Світла пам’ять тобі мужній Воін, велика подяка за захист наших родин. Співчуття батькам. Мені соромно, що в країні таке відношення до військових. Сором та й все
Поделиться:
Загрузка...