Украина получила позор

9 693
Ермак говорит, что не он выглядит как русский агент, а информация о том, что он сорвал блестящую спецоперацию украинских спецслужб, что, возможно, стоило жизни украинским героям, выглядит как дезинформация. Ермак говорит…. И выглядит это все как полная протухшая туфта. Как всегда.

Мы могли получить повод для гордости. Операция, которую проводила военная разведка Украины, вошла бы во все учебники мира. Это стало бы основой для статей, книг и фильмов. Они проделали потрясающую и опасную работу. И могли дать нам новый повод гордится украинской армией. Это бы вдохновляло тысячи украинских мальчишек. Которые мечтали бы быть похожими не на решал с МАФами, а на героев. Умных, смелых, сильных.
А вместо этого мы получили повод для позора. Позора от осознания того, что в самом верху украинской власти есть люди, способные предать. Что люди, которых никто не выбирал, имеют власть как уволить человека, который организовал эту блестящую операцию, так и сорвать ее саму. Подставив людей. Умножив на ноль. Ослабив при этом страну. Позволив уйти от расплаты людям, убивавшим украинцев. По-настоящему убивавших. И теперь открыто в этом признающимся. Признававшимся в этом агенту Украины.
И это было чье-то решение. Возможно, этот кто-то даже найдет оправдания, что он выбрал перемирие. И сорвал операцию. Опять этот выбор позора. Сознательный выбор. Как выбор не эвакуировать раненого бойца и дать ему умереть.
И тут нет хорошего варианта. Потому что это либо сознательная работа на врага. Либо работа на рейтинги. Личные рейтинги. Которые позволяют сохранить власть. Зачем? Ради чего? Заработок? Деньги? Как все банально и мерзко.
И вот на одной стороне рейтинги, которые может позволить сохранить формальное перемирие, договоренность с ним с Путиным, а с другой – справедливость, жизни людей, которые рискуя собой проводили эту операцию. И понятно тогда, почему так эмоционально кое-кто реагировал, капс локом, на решение Лукашенко по вагнеровцам. Потому что знали, что будет в тот момент, когда украинцы осознают реальную цену этого решения. Когда вагнеровцы уедут не в Киев. Как должны были. Если бы кто-то не сорвал операцию. А уехали в Москву. Вместе с украинским героем. Который попадает прямо в лапы ФСБ.
И работа на врага и работа на рейтинги, и не важно, что там было на самом деле – это предательство. И это позор. Для страны. Которую так предают. И когда за такое предательство никто не несет ответственности.
Вот такая тонкая грань. Между гордостью и позором. Для всей страны.
И Украина получила позор.
Стыдно.
Больно.
Горько.
P.S. Арешт Єрмака і звільнення Ріфа – запорука стабільності і спокою напередодні Дня Незалежності 

Ряд авторитетних ЗМІ повідомили інформацію з посиланням на власні джерела про можливу причетність вищих посадових осіб країни за згодою Президента до вчинення злочину, який кваліфікується цілком однозначно – державна зрада. Ми перевірили інформацію у своїх джерелах і цілком підтверджуємо її.

Зокрема, йдеться про те, що Глава Офісу Президента Андрій Єрмак та перший заступник Секретаря РНБО Руслан Демченко зірвали проведення спільної спецоперації СБУ та ГУР МО України по затриманню російських військових злочинців, причетних до вбивств та участі в бойових діях проти України на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. Зокрема, згадані посадові особи нібито домоглись призупинення спецоперації і «злили» інформацію російській стороні, що призвело до провалу роботи українських спецслужб. Більше того, призупинення проведення даної спецоперації проти російських бойовиків із ПВК «Вагнер» відбулось за підтримки Президента України Володимира Зеленського.

Оприлюднені факти вимагають негайної реакції Президента та відкритого розслідування з боку правоохоронних органів. Також потрібна негайна реакція парламенту та створення відповідної Тимчасової слідчої комісії ВР. Подібних історій Україна не мала довгий час. Востаннє подібного роду злочини вчинялись ще за президента Януковича і його команди зрадників та колаборантів.

Підстав недовіряти наведеній інформації немає жодних, враховуючи особи фігурантів скандалу. І Андрій Єрмак, і Руслан Демченко – це відверта російська агентура в українській владі, про що свідчить їх робота на займаних посадах та публічні заяви з приводу україно-російських взаємин.

Тому Рух опору капітуляції вимагає від Президента відсторонення від займаних посад Главу Офісу Президента Андрія Єрмака, першого заступника Секретаря РНБО Руслана Демченка та інших агентів РФ. Служба безпеки України, ДБР та Офіс Генерального прокурора повинні негайно розпочати розслідування за статтями «Державна зрада» та «Перешкоджання роботі державного органу» стосовно цих двох осіб.

У той же час сьогодні вручено обвинувальні акти Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь по абсолютно сфабрикованій справі.

Агенти Кремля у владних кабінетах, патріоти – в тюрмах. Ми не будемо цього терпіти.

Зеленський може зробити кроки до громадянської злагоди – відсторонити Єрмака й припинити закривати очі на свавілля правоохоронців щодо незаконно обвинувачених патріотів. Це один підпис під Указом і один дзвінок в ОГПУ.

Ігнорування вимог громадськості – це свідома дестаблізація суспільної ситуації в інтересах Кремля та його агентури. Ми ж хочемо національної єдності та справедливості, гарантованої нам Конституцією.

24 серпня ми спитаємо про виконання ним висунутих вимог. Українці можуть терпіти невігласів, але не будуть терпіти зрадників.

 Рух Опору Капітуляції

Поделиться:
Загрузка...