Украина опять стреляет себе в ногу

128

Йозеф Кнехт:
Cьогодні Зе хотів арештувати свого головного опонента на виборах президента .Він недвозначно натякає, що піде на другий строк. Порошенко наразі займає 2 місце в рейтингу і його рейтинг зростає. Це банальна розправа криворізької банди з опозиціонером. Це бачимо ми і бачить світ.

Iryna Gerashchenko:
Сьогодні був важкий день для П, його родини і нашої політичної команди. Але ми до бою готові. В нас були хороші « вчителі» в 2003-04, 2010-2013. За нами правда й проукраїнські сили.

Карл Волох:
Ми повинні показувати цій владі м‘язи, аби не дати їй зайти за червоні лінії.
І я ще раз повторю тезу, яку багато хто з вас проігнорував у минулому : наш масовий вихід на мирні акції зараз збереже багато крові в майбутньому. І в Путіна нічого не вийде.
Тому, до зустрічі.

Юрий Бирюков:
Я иду по многим причинам. Я иду по нескольким важным причинам.
И основная из них — до конца своих дней я буду ему благодарен за то, что он в 2014 году возглавил сопротивление. Я это знаю не из новостей, я это знаю не по разговорам.
Я видел своими глазами, я слышал своими ушами.
И за то, что он был на острие защиты всех нас — я выхожу сегодня. И постараюсь ему помочь.

Борислав Береза:
А давайте представим, что на дворе весна 2014 года. И представим, что президент Украины Владимир Зеленский, глава СБУ лейтенант Иван Баканов, минстром обороны Андрей Таран, глава Кабмина Гончарук или Шмыгаль, в ВР сидит кроме рыгов ещё и #моносброд, а в Украину вламываются буряты и рашисты под названием #ихтамнеты. Представили? Тогда возникает два вопроса:
1. Через сколько дней наша власть бы подписала капитуляцию?
2. Кто-то верит, что они справились бы и отбили нападение после всего, что натворили за последний год?

Volodymyr Ariev:
Щодня ми наближаємося до суцільного хаосу і послаблення держави. РФ потрібно просуватися у давно розробеному плані розділу України, який зірвався в 2014-ому, проте не зник з порядку денного Кремля. Рік тому, коли українці не без допомоги з-за пррєбріка обрали собі на голову проблеми, я казав, що найбільшою вдачею правління зе-влади стане збереження країни в її поточних межах.
Все це не жарти. Українська громада має нарешті усвідомити до чого її ведуть, об‘єднатися і зупинити московський сценарій, поки все не зайшло занадто далеко.

Sergey Fursa:
Финансовый комитет, за исключением ряда депутатов, толкнул Украину к дефолту. Постановив, что Нацбанк все провалил, то ли сделал гривну слишком слабой, то ли слишком сильной (не определились), а также построил пирамиду ОВГЗ.
Депутаты сделали шаг к уничтожению независимого регулятора. Депутаты сделали шаг для разрушения сотрудничества с Международным Валютным Фондом. Депутаты очень порадовали Игоря Коломойского.
А Украина? А Украина опять пошла в сторону дефолта. Опять выглядит страной-идиотом в глазам всего инвестиционного сообщества. Опять стреляет себе в ногу.

Дмитрий Чекалкин
Поделиться:
Загрузка...