У США невідомі намагалися підірвати Обаму, Клінтонів і Білий дім

94

Поліція знайшла два вибухові пристрої у пошті, яку відправили до офісу колишнього президента Барака Обами та до будинку екс-держсекретаря Хілларі Клінтон і 42-го президента США Білла Клінтон.

Як повідомляє The New York Times, пристрої були схожі на той, що був знайдений у будинку мільярдера Джорджа Сороса. Посилку перехопила таємна служба у Вашингтоні. Зазначається, що вибуховий пристрій являв собою трубку завдовжки близько 15 см.

За даними видання, поки неясно, де саме було знайдено пакети. На них було вказано, що послання призначалися «захисникам спецслужб». Американські правоохоронці почали розслідування.

Пізніше з’явилася інформація, що будівлю Time Warner Center, в якій знаходиться офіс телеканалу CNN, евакуювали через підозрілий предмет. До місця події стяглася поліція.

Переглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у Твіттері

Пізніше на телеканалі повідомили з посиланням на правоохоронців, що підозрілий пакет в будівлі Time Warner Center був адресований колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану. Вибухотехніки вилучили пристрій і відправили його на експертизу.

Також первинний огляд пристроїв, відправлених Обамі, Клінтону і Соросу, показує, що принаймні одна з бомб містила осколки скла.

«Ми засуджуємо спроби насильницьких нападів, які нещодавно скоєно проти Обами, Клінтона, держсекретаря Клінтон та інших громадських діячів. Ці терористичні акти зневажені, і будь-який відповідальний буде притягнутий до відповідальності в повному обсязі закону», — сказала прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

У свою чергу, Секретна служба США в Twitter спростувала інформацію ЗМІ про перехоплення пакету в Білому домі. За даними відомства, було отримано тільки дві посилки — Клінтонам і Обамі.

Напередодні стало відомо, що засновнику фонду «Відкрите суспільство» Джорджу Соросу підклали в поштову скриньку вибуховий пристрій. Правоохоронці отримали повідомлення про підозрілий пакет у скриньці біля його будинку.

Сапери в результаті підірвали пакет, коли прибули на місце події. Самого фінансиста в цей час не було вдома.

Поделиться:
Загрузка...