У Путина заявили, что не могут повлиять на отвод сил боевиков на Донбассе

110

Кремль имеет некоторое влияние на «ДНР» и «ЛНР», но не может повлиять на отвод сил боевиков. Об этом заявил пресс-секретарь президента Дмитрий Песков, сообщают росСМИ.

По его словам, Кремль якобы не является стороной конфликта и не может повлиять на отвод сил боевиков.

«Кремль, безусловно, имеет определенное влияние на «республики Донбасса». Но вы знаете, что «республики Донбасса» — самостоятельные субъекты в урегулировании этого конфликта», — сказал он.

Напомним, сегодня глава МИД Украины Вадим Пристайко заявил, что разведение войск в Петровском и Золотом сегодня не началось из-за недавних обстрелов боевиков. Министр отметил, что разведение войск начинается на седьмой день после того, как на конкретном участке не происходит обстрелов, но боевики несколько дней назад обстреляли Петровское и Золотое.

P.S. «Передайте Пристайко, его уже на#бали»: Комбат 93-й бригады заявил, что боевики займут позиции ВСУ

Командир 93-й бригады Сергей Плахотник заявил, что российские оккупанты будут имитировать отвод сил и займут освобожденные украинскими военными позиции. Соответствующий пост комбат написал в Facebook.

«Лапоть, карту купи! А я тем временем куплю за ящик водки билет в первый ряд, чтобы посмотреть, как представители власти посетят Петровское, а президент будет гарантировать безопасность его жителей. Разве что власть сепарская. Покажите кто-нибудь на карте, что от Петровского до наших позиций от 1,5 до 3 км», — пишет Плахотник.

По его словам, указанные позиции были возведены кровью четырех военных из 93-й бригады и еще нескольких батальонов.

«И основная проблема в том, что мы будем оставлять свои позиции, а сепары будут имитировать уход с никому не нужной Викторовки и отойдут именно на Петровское. И на предмет настроений жителей этого села и соседней Стылы иллюзий быть не может. Передайте Пристайко: его уже нае&@ли», — добавил Плахотник.

P.P.S.

Який «дивний» збіг. На наступний день після багатотисячного Віче на Майдані зелена влада «несподівано» відклала відведення ЗСУ біля Золотого та Петрівського, яке повинно було бути сьогодні, у день народження плішивого фюрера русні.

Не склалося зі святом у путіна та Зеленського — народ змусив їх залишитись без такого «подарунка».

«Сьогодні мало б початися розведення, і дійсно про це була домовленість в Мінську нашої переговорної команди … На превеликий жаль, ви знаєте самі, що були обстріляні кілька днів тому Петрівське і Золоте. А наскільки ви пам’ятаєте , наше рішення було в тому, що розведення починається на сьомий день після того, як на цьому конкретному ділянці зберігається мир і не відбувається обстрілів «, — сказав представник зе-ко Пристайко.

Звісно, Зеленському було плювати були чи ні обстріли, його злякало скандування вчора десятками тисяч людей гасла «Зелю геть!», у разі відведення ЗСУ на цих ділянках. Сподіваюсь, що і далі народ буде тримати коміка у правильному напрямку руху.

Alex Noyt

Зеленський збирається дати посібникам окупантів зброю та легалізувати російську окупаційну адміністрацію — Яременко

Тут один з яскравих перевертнів-псевдопатріотів Богдан Яременко, який нарешті отримав омріяну посаду, у своєму інтерв’ю мимоволі відкрив плани Зеків.  Слухайте, у мене складається враження, що у цих квартальців та подібні Яременку, котрі дорвалися до влади — просто дах зірвало. Я не розумію, чому вони вважають усіх українців подібним до Зе-стада? Хоча — це риторичне питання. А поки декілька скринів справжніх планів Зе-ков, яки вони намагаються втілити, щоб догодити Путіну. Зе-ко навіть не приховують, що збираються легалізувати окупаційну російську адміністрацію під виглядом -«місцевої влади», навіть якщо фарс під назвою «вибори», котрий відбудеться під дулами автоматів посібників окупантів не визнає навіть наскрізь проросійська ОБСЭ.

Поделиться:
Загрузка...