У ПОСТАНОВКУ – НЕ ВІРЮ

71
Знаєте, дещо дістало читати про те що замах на Шефіра був постановкою з метою… Коротше не зрозуміло навіщо була ця постановка. Всі версії мають спільну ваду – не пояснюють, чому того самого не можна було добитися без перфомансів зі стрільбою? Я ж наразі бачу таке. Стрільба була. Це доводять три речі.

Перша – кількість Нацгвардії з броньовиками та вертольотами яку нагнали на місце замаху. Вони реально шукають зачіпки. Друге – Зеленському різко збільшили охорону. Тобто – бояться. Й третє. На всіх фото видно що краї кульових отворів зігнуті всередину. Що я маю на увазі?
«Квартал-95» — кіношники. Вони гарно знають, для імітації влучення куль по предмету не стріляють, а закладають піротехнічні заради, які роблять маленькі дірочки. Можна навіть на одежі людини. Мінус таких зарядів – на металі вони розгортають краї від заряду. Краї всередину свідчать що влучали кулі. Одне це обвалює версію постановки к свиням.
Бо такими речами – не жартують. Водій авто був поранений – я знаю з власних джерел. А якби куля влетіла в груди Шефіру?
Стріляли у нижню частину авто, але стріляли по-справжньому. Ану-ка, шановні, сходять в тир і стрельніть по рухомій цілі. Ви зможете покласти кулі точно в якусь частину цілі? А по цілі, що летить зі швидкістю 100+ км/год, на трасі через зустрічну смугу руху – з боку водія? Ще й не зі снайперської гвинтівки, а з автомата – який трясе і уводить. Впораєтеся? Скажете професіонали таке можуть зробити? Відповідаю, за такими профі зараз мусять спільно полювати «Сайрет Маткал», САС і дивізія «Дельта» — з метою запропонувати надвигідний контракт.
Кулі пройшли по нижній частині авто. На мій хлопський розум учасника АТО, статися таке могло у двох випадках. Або – стрілець цілився по низу авто, тобто вбивати він не збирався. Або – стрілець стріляв зі зброї зі збитим прицілом, через що черга лягла нижче ніж він цілився. Друге статися могло, якщо стрілець не мав можливості свою зброю гарно пристріляти, ще й стріляв набоями виданими зі складу де вони пролежали попередні років 20 у сирості. Я пам’ятаю по фронту патрони зі слідами іржі. Пишу я це от чому.
З усіх версій озвучених наразі, найбільш реальною мені видається версія кримінальних розборок. Вже проскочила інформація, що Сергій Шефір, один з кураторів «Великого будівництва» (а це секрет Полішинеля) намагався когось відсунути від тендерів. Подейкують навіть про спробу кинути підрядників на гроші. Ідеться про мільйони доларів, на секундочку. Скандал для Шефіра проблем створив уже більше ніж власне сам замах, ті хто замовили цей перфоманс явно на це сподівалися. Зверніть увагу, як наполегливо ОПУ намагається відкинули версію замаху через робочі обов’язки помічника президента. Шефір договорився, ніби в робочій час він знімав щось для «Кварталу-95».
У цьому випадку діяли професіонали. Шефіра не збиралися убивати – його справді лякали і створювали йому «геморой». Значить його «пасли», група спостереження бачила що їде він з водієм та де він сідає. Все це передали стрільцю, який відпрацював по машині і вправно дав драла. Проблеми водія виконавцям були байдужі.
Але є друга версія, яку чомусь взагалі не озвучують, але яку зі слів поліції вже назвав «Лівий берег» — стріляв непрофесіонал. Повторюю ще раз, стріляти могла людина з гарними навичками стрільби і пересування на місцевості, яка мала набої середньої паршивості і зброю яку не мала можливості якісно пристріляти. Хто це міг бути? Будь який ветеран АТО з числа розвідників, десантників, морпіхів, тощо, який «Калашніков-7,62» привіз з фронту. В тир з такою машинкою не підеш.
Просто уявіть, що така людина щиро повірила зеленим, нині люто розчарувалася і пориві відчаю витягла автомат, вийшла на відповідну трасу і влупила по першому ж авто представницького класу. Аби помститися – за все. Потім ця людина хутко забралася з місця – як на фронті. Ця версія для влади – жахлива і зловісна. Бо це означає, що стріляти будуть далі. Бо це вже не замах. Це бунт. Народний. Тому й не озвучують.
Дмитро «Калинчук» Вовнянко
Как выяснилось, проходят массовые проверки оружия в связи с инцидентом Шефира. Проверки по всей стране.
Только что прочитал, что проверки, например, были у экс-депутата, участника АТО Dmytro LinkoДмитро Лінько . Прочтите. Там ему показали список на 77 листов, и это только по Кропивницкому. Представляете?
А какие бешеные ресурси брошены, тысячи людей, все спецслужбы и правоохранительные органы, все ищут стрелка.
.
Оно конечно то да, если нет, но меня смущает, очень смущает, что вся эта армия так и не могла вытянуть брошенного умирать «під особистим контролем» Зеленского сержанта Журавля, а тут все живы, но подняли Армию.
И не только Журавля. Каждую неделю теряем героев из-за «режима тишины» имени Путина-Зеленского.
И это он про силу говорил, грозя пальчиком на кого-то там непонятно кого?
.
Сила — эта разум, Владимир Александрович, а то что происходит сейчас, это неразумно. Неразумно также было сливать операцию по задержанию террористов Вагнера, и многое-многое-многое другое. Очень многое. Да-да-да.
Тем более, проверять официальное оружие ветеранов, участников АТО/ООС. По всей Украине, тем самым деморализовав часть из них, других — оскорбив.
Что это за охота то такая, что за х∆∆ня то такая? Я вас спрашиваю, Володимир Зеленський .
Pavlo Nuss

Дуже просте пояснення в якій країні ми опинилися за два і пів року правління Зеленського.
На перших 3 фото окремі сцени з пошуку учасників імітації чи невдалого замаху на мафіозі, переговорника з олігархами й криміналітетом, який паралельно числився помічником (звичайним клерком) в ОПі та, за власним визнанням останні тижні замість службових обов’язків займався зйомками серіальчиків. Тут і тисячі поліцейських, нацгвардії, СБУ, всі служби й силові структури, водолази, вертольоти, собаки, зєпрідєнт на трибуні ООН…
.
Два останні фото — це розслідування реального теракту, в якому загинули двоє АТОвців: речник обласного ДСНС та один із лідерів Українського Легіону (організація вишколів тероборони проти можливого наступу ворога в прифронтовій області). Теракт не лише забрав два життя справжніх патріотів, вибух був такої сили, що загрожував життю багатьох людей.
Просто порівняйте і все стане зрозуміло: і пріоритети влади, й те, в яку країну нас уже привели…
Поделиться:
Загрузка...