У Польщі зробили 20 млн щеплень від COVID-19 на місяць раніше, ніж планували

143

У Польщі станом на 30 травня зробили уже 20 мільйонів щеплень від коронавірусу. Повністю вакцинувалися 6,5 мільйонів осіб.

Як повідомив у Twitter голова канцелярії прем’єр-міністра країни Міхал Дворчик, уряд ставив за мету досягти такого показника до кінця червня. Однак, зробити це вдалося на місяць раніше.

«Мета, встановлена ​​прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким, полягала в тому, щоб до кінця червня здійснити 20 мільйонів вакцинацій хоча б однією дозою. Цей баланс був досягнутий сьогодні! Це результат наполегливої ​​роботи тисяч людей», – написав Дворчик.

За інформацією Міністерство охорони здоров’я Польщі повністю вакциновані в країні вже понад 6,5 млн осіб.

Громадяни Польщі отримують чотири вакцини від COVID-19. Препарати від Pfizer/BioNTech, Moderna та AstraZeneca є дводозовими, а вакцина, розроблена Janssen Pharmaceutica NV, компанією з фармацевтичного підрозділу Johnson & Johnson, вимагає лише однієї дози.

За останню добу на COVID-19 у Польщі захворіли 579 осіб, померли 56 осіб. Усього від початку пандемії заразилися 2,8 млн осіб, а померли – понад 73 тисячі.

Польща незабаром почне вакцинацію українців, які їдуть працювати в країну, прямо на кордоні при в’їзді. Процес стартує щойно надійдуть дози замовленої вакцини.

P.S. В Украине по данным министерства здравоохранения за минувшие сутки:

◾ госпитализированы — 1330 человек;

◾ летальных случаев — 84;

За все время пандемии в Украине летальных случаев — 50 472;

За апрель 2021 года и 29 дней мая от осложнений коронавирусной болезни в Украине умерли 17205 человек

Поделиться:
Загрузка...