У Кривому Розі на 9 травня грала пісня Захарової про росіян у Сирії

104

У Кривому Розі на церемонії відзначення 9 травня була виконана пісня «Верните память», присвячена російським воякам та найманцям ПВК «Вагнера» у Сирії, написана офіційною представницею МЗС Росії Марією Захаровою.

При цьому на заході був присутній мер міста, посадовці, ветерани, школярі, передає Радіо Свобода.

У відповідь на інформаційний запит радіостанції в Центрально-Міській районній раді Кривого Рогу 11 травня повідомили, що пісні під час офіційних заходів 9 травня у Кривому Розі обирали, виходячи з їхнього «тематичного змісту».

У відповіді, яка підписана в.о. голови — заступником голови Центрально-Міської районної ради Кривого Рогу Сергієм Логвіновим, йдеться наступне:

«Основний акцент при виборі пісенного матеріалу було зроблено на тематичний зміст пісень, спрямований на збереження пам’яті про загиблих героїв, які віддали своє життя за свою країну, та вшанування ветеранів Другої світової війни. Тому інформація з приводу проведення заходу, що міститься у соціальних мережах та ЗМІ, носить суб’єктивний характер і не відповідає основній меті заходу».

При цьому народний депутат Костянтин Усов на своїй сторінці у Facebook повідомив, що звернувся до голови СБУ Василя Грицака з вимогою провести перевірку інциденту.

«Вимагаю встановити посадових осіб органів місцевого самоврядування, якими було розроблено та погоджено сценарний план даного заходу», — написав Усов.

У СБУ журналістам повідомили, що його запит буде опрацьовано упродовж 5 днів.

Нагадаємо, що міським головою Кривого Рогу є 68-річний член партії «Опозиційній блок» (перед цим — КПРС та ПР) Юрій Вілкул. Він очолює місто, починаючи з 2010 року. На передостанніх та останніх виборах Вілкул-старший, котрий доводиться рідним батьком наближеного до Вадима Новинського нардепа-«опоблоківця» Олександра Вілкула, двічі поспіль переміг кандидатів від партії «Самопоміч».

 

Поделиться:
Загрузка...