У Херсонській області розміститься бригада ЗСУ

109

Як повідомляє херсонське видання Новий день штаб 57-ї окремої мотопіхотної бригади Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України вже в цьому році буде розміщено на території Новокаховської школи-інтернату № 1 на пр-ті Дніпровському.

Про це на останній розширеній апаратній нараді в Новокаховській міськраді повідомив міський голова Володимир Коваленко.

— Військова частина у нас, скоріш за все, буде вже з літа. Їхня бригада висловила таке бажання. Це певне навантаження для міста, адже це і комендатура, і тісна співпраця з перших же днів, — зазначив міський голова.

57-а окрема мотопіхотна бригада сформована в 2014 році на основі окремих мотопіхотних батальйонів і з моменту свого створення виконує бойові завдання в зоні проведення АТО. Розмови про те, що вона дислокуватиметься на Херсонщині, велися більше року. Проте можливими місцями розташування бригади називали Херсон, Генічеський і Олешківський райони.

57 окрема мотопіхотна бригада сформована у листопаді-грудні 2014 року в місті Кропивницький. Основою для формування бригади стали окремі мотопіхотні батальйони (раніше до переформування батальйони територіальної оборони):

17 окремий мотопіхотний батальйон (колишній 17-й бТрО Кіровоградської області «Кіровоград-»), в/ч польова пошта В2304
34 окремий мотопіхотний батальйон (колишній 34-й бТрО Кіровоградської області «Кіровоград-2», «Батьківщина»), в/ч польова пошта В5509
42 окремий мотопіхотний батальйон (колишній 42-й бТрО Кіровоградської області «Рух Опору»), в/ч польова пошта В4750

Підрозділи батальйонів брали активну участь у бойових діях на різних напрямках, в тому числі на Савур-Могилі та під Іловайськом.

Поделиться:
Загрузка...