У Дніпрі Порошенко вручив українським військовим ключі від квартир

139

Президент України у Дніпрі — вшанував пам’ять загиблих Героїв Революції Гідності та бійців АТО.

З початку проведення АТО в боях за свободу та незалежність України віддали своє життя понад 500 дніпропетровських військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії, МВС СБУ, Держприкордонслужби та інших військових формувань.

Петро Порошенко вручив ключі від квартир українським військовим, взяв участь у відкритті відремонтованого педіатричного центру та перевірив виконання дорожніх робіт на кільцевій Дніпра. Глава держави відзначив, що Україна на 15 відсотків виконала угоду щодо асоціації між Україною і ЄС.

«1 вересня поточного року угода була ратифікована всіма країнами не зважаючи на будь які референдуми під російським впливом. З твердою впевненістю, що ратифікація угоди буде зупинена — ми це зробили, ми переконали і перемогли. Це означає, що ту першу ключову вимогу, яка вивела на протести мільйони і мільйони людей — ми з вами виконали», — заявив Петро Порошенко, президент України.

32 семьи военнослужащих из Днепропетровской области стали обладателями ключей от своих новых квартир. Вручал их лично Президент Украины Петр Порошенко.

Четырехэтажный дом был построен «с нуля» за семь месяцев. В доме – 8 однокомнатных, 16 – двухкомнатных и 8 – трехкомнатных квартир. Квартиры уже с ремонтом. В доме утепленные стены, энергосберегающие окна, автономное отопление и теплый пол.

Валентин Резніченко

Украинские военнослужащие в течение трех последних лет получили более 5 тыс. квартир, сообщил президент Украины Петр Порошенко.

Поделиться:
Загрузка...