У Авдеевки российский снайпер убил украинского воина

94

Снайпер российских боевиков ранил украинского военного неподалеку от Авдеевки Донецкой области – боец скончался в больнице.

Об этом сообщила пресс-служба операции Объединенных сил в Facebook. Таким образом, российско-оккупационные войска в очередной раз нарушили режим тишины, вступивший в силу 27 июля в соответствии с решением Трехсторонней контактной группы.

«О дерзких и опасных действиях вооруженных формирований Российской Федерации и ее наемников немедленно было сообщено представителям ОБСЕ через украинскую сторону Общего центра контроля и координации вопросов прекращения огня и стабилизации линии разграничения сторон», – отметили на странице ООС.

Снайпер боевиков убил украинского воина
P.S.
В своїх відосіках Зеленський і півсловом не обмовився про обстріли, не згадував про поранених, бо в нього виключно «новини про хороше».
Сьогодні знову маємо загиблого під час «повного та всеосяжного перемир’я» — головнокомандувач тим часом пропонує запускати ідіотські флешмоби про ресторани, які своєю ж недолугою політикою прирік на межу виживання.
Ігнор втрат та і вцілому війни став настільки буденним, що більше не викликає питань до морального обличчя людей, які просто виключили цю тему з порядку денного голови держави.
Та і сам він з радістю продовжує грати роль «своєво парня», під ширмою якого армія руйнується, позиції країни слабшають, а втрати замовчуються.
За таке завжди наступає розплата, і вона буде.
«На Паризькому саміті в грудні 2019 року глави держав і урядів країн «нормандського формату» домовилися про необхідність включення в українське законодавство так званої формули Штайнмаєра».
«Франція разом з Німеччиною продовжує свої зусилля в рамках нормандського формату, щоб змусити сторони виконати зобов’язання, взяті на Паризькому саміті». — сказав представник МЗС Франції.
Ось тепер як з нами розмовляють.
Некомпетентний ідіот так хотів улибнуться Путіну, що за одну зустріч з баріном взяв на Україну зобов’язання. Замість гнути Рашку і посилювати тиск по всім фронтам, як було за Порошенка, погодився на мір любой ценой і імплементувати в наше законодавство хотєлки ворога.
Як і очікувалося, нездара не зумів досягти ніякого миру. Він так «домовився посєрєдінє», що ліш би не зірвати добру волю батюшки царя, довелося вбити українського морпіха, кинувши його вмирати 4 дні, а потім прикривати це дебільною виставою з «терористом у Луцьку». Під час «перемир’я» військові продовжують отримувати поранення і гинути, але ЗМІ олігархів, які захопили країну, замовчують це, щоб не волновать лоха.
Тепер Франція нас «змушує виконати зобов’язання». Нас. Змушує. Франція, чий колишній президент у своїх мемуарах захоплюючись прямо написав: «Президент Порошенко невідступно боронив суверенітет своєї країни».
Ось що буває, коли замість кадрового дипломата і профі обираєш Головнокомандувачем ідіота. Ось що буває, коли наркозалежного шутніка, чия воля і розумові здібності атрофовані, ставлять керувати. Він все просирає.
Порошенко вже б дотиснув рашку…
Поделиться:
Загрузка...