Турчинов: Випробування українських ракет відбулись успішно ВИДЕО

338

Випробування нової української ракетної техніки відбулось успішно. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після випробувальних пусків ракет на військовому полігоні в Одеській області.

За його словами, цими випробуваннями завершився цілий етап в роботі українських розробників і виробників ракетної техніки. «Зараз можна із впевненістю сказати, що Україна має нову потужну ракетну зброю, яка стане вагомим аргументом стримування агресора», — наголосив Секретар РНБО України.

О. Турчинов розповів, що під час випробувань уточнювалися балістичні характеристики, перевірялася високоточна система наведення, ефективність нового твердого ракетного палива та надійність враження цілі бойовою частиною ракети. «Також, що дуже важливо, ми перевірили якість нових ракетних корпусів з надміцних сплавів, виготовлених на унікальному технологічному обладнанні, монтаж якого завершився минулого місяця в Державній акціонерній холдинговій компанії  «Артем»», — сказав Секретар РНБО України.

«Під час випробувань ракети потрапили прямо в точку прицілювання, — повідомив він,- це унікальний результат, який вчергове доводить переваги українських ракет над російськими аналогами».

«Сьогодні ми зробили ще один потужний крок до зміцнення оборони і безпеки України», — підсумував О. Турчинов.

Помощник министра обороны Юрий Бирюков опубликовал в своем Facebook видео, в котором кратко рассказал об истории создания современной ракеты полностью украинского производства.

Украинский ракетный комплекс Ольха сегодня, 22 декабря, прошел очередные успешные испытания. Об этом в своем Facebook сообщил президент Петр Порошенко.

«Поздравляю всех украинцев с успешным испытанием украинского ракетного комплекса Ольха. Только что получил доклад, что все четыре ракеты попали в цель», — написал глава государства.

P.S. 

Уперше про проект «Вільха» президент заявив 27 січня 2016 року на засіданні РНБО. Ракету та систему керування розробляли конструкторські бюро «Південне» та «Луч».

Шасі нової ракетної системи виготовлятиме КрАЗ на базі автомобіля КрАЗ-7634, хоча перші випробування відбувалися на шасі білоруського МАЗ-543.

Технічні параметри ракети «Вільха» засекречені, проте відомо, що її особливістю є система наведення із можливістю коригування траєкторії вже в польоті. Калібр ракети — 300 мм.

За словами радника президента України волонтера Юрія Бірюкова, пускова установка має 12 ракет, кожна ракета несе бойову частину вагою до 250 кг та наводиться на ціль окремо від решти. Вага ракети становить 900-1000 кг.

Всі складові для виробництва «Вільхи» — вітчизняні, включно з новою системою управління, новим ракетним паливом і новою бойовою частиною.

Поделиться:
Загрузка...