Тупий розпил державних бюджетів

165
Нагадаю, слуги і олігархічні депутатські групи провели закон, яким вивели з тендерних закупівель «Прозоро» 5 з половиною мільярдів гривень на святкування Дня Незалежності.

На що ж пішли ці колосальні кошти? Ну, наприклад , на ролики для Кримської платформи. Один ролик- більше двохсот тисяч гривень. Всі, хто хоч трохи розуміється на PR і рекламі, усвідомлюють, що це тупий розпил державних бюджетів. Набір кадрів з архівним відео Черчілля і Кеннеді ( до чого тут деокупація Криму) — це і є ролик за двісті тисяч для одного ФОПа? Окрема тема -25 тисяч за «розробку сценарію». Я була впевнена, що за смислове наповнення саміту відповідає ОП і МЗС. Й саме там розробили сценарій не запрошувати на саміт Порошенка і опозицію. Але, бачте, за це ще й 25 тисяч гривень взяли:)
Борці з корупцією, ау? Чи в наглядових радах за увагу до дерибану держбюджету не платять?
РS. Два роки поспіль Зеленський і слуги позбавляли нашу Армію права на військовий парад з воплями, що це марнотратство і нікому не потрібне витрачання грошей, краще їх роздати військовим. Роздали…

Iryna Gerashchenko

Ніколи не забуду, як в 2014 році ми створювали лінію 565… Пуста казна, відсутня армія, захоплений Крим і загроза вторгнення на Донбас.
Подзвонити на 565 означало перевести 5 грн для армії… Мені доручили тоді зняти ролик про 565, але жодних коштів, звісно, не було. На перший же публічний заклик прийшли хлопці з піар агенцій, і зробили. Швидко, якісно, для країни.
Далі був інший виклик. Ми не могли надавати інформацію про ситуацію на фронті, бо в МІнОборони не було ЖОДНОГО фотоапарату, здатного робити фото і відео. І ми просили волонтерів купити техніку… ну і купували за свої гроші…
Ми робили ролики про наших військових без жодної копійки. Тисячі людей зголошувалися працювати волонтерами на інформаційному фронті. Ролики, статті, прес-конференції для іноземних ЗМІ, конференції, виставки, концерти…
Тепер на всьому цьому, що творилося народом і його кращими людьми з нуля і важкими зусиллями піаряться вкрай цинічні хлопці. Які не лише піаряться на армії, створеній не ними. На фоні зброї, яку вони припинили виробляти через недофінансування.
Вони навіть примудряються заробляти на цьому піарі,
безсоромно відмиваючи мільйони на кожному заході, контент яких точно має створюватися їхніми міністерствами і прес-службами, в чому їм радо допомогти б волонтери.
Але ні, на «дітях Криму» можна відмити вісім тисяч баксів, на сценарій «списати» 40 тисяч, за півтора мільйони можна організувати «зоряний пил»… І зробити це з таким виразом обличчям, ніби це божа роса, а не нам насцяли межи очі.
Чмошники.
PS. Це кошторис одного вечора в Парковому. Закупки через одного ФОПа, відповідно до закону про скасування тендерів на всьому, що типу приурочене до національного свята Дня Незалежності. Справжній дерибан — простий і нахабний до краю)
Вікторія Сюмар
На организацию саммита Крымской платформы из государственного бюджета было выделено 6,7 миллионов гривен. При этом исполнителем работ является физическое лицо-предприниматель Игорь Малахов из Киева.

Смету организации саммита опубликовал на странице в Facebook Денис Ярославский, прокомментировав документ так: «Скорее всего, я не тем занимаюсь)… Деньги по факту за воздух, цифры из головы и проверить их невозможно. Эх… повезло подрядчикам 95 квартала- золотые времена!»

 

Поделиться:
Загрузка...