Цю деградацію передбачив Путін

137

Наймоторошніше усвідомлювати те, що цю деградацію передбачив Путін.

Тому після анексії та окупації витримував обструкцію цивілізованих країн та санкційний тиск, просто очікуючи коли українське населення вчергове доведе світу зневажливе ставлення до своєї ж держави.

Він прорахував «втомлених від війни», «зубожілих», «обурених мародерством», посполитих «найбіднішої найкорумпованішої країни» та їхню зрадливу «еліту» з її саботажниками і пристосуванцями.

І допоміг їм підсилити ментальне каліцтво меншовартості своєю пропагандою на українських же каналах і змі, діяльністю «активістів», «нових облич», «журналістів-розслідувачів», т.зв. «націоналістів» та іншого ручного непотрібу — їхніми ж руками прибрати державницький кістяк спротиву на чолі з Порошенком.

А одночасно підкуповуючи «найчесніших» європейських політиків, створюючи проблеми всьому світу і примушуючи його на співпрацю з собою, він довів, що по суті всі вони не набагато кращі за нього і даремно вірять у якусь стійкість та здоровий глузд народів — подивіться хоч на українців, як вони віддали шану своїм героям революції та війни.

В результаті замість складного, але сталого руху країни до інтеграції в сучасний світ, ми знову будемо шукати відповідь на питанння хто ми — держава українців або бунтівний улус Московії?

Валерій Прозапас

P.S.

Кадрові призначення — це провал.
Навіть гірший, ніж очікувалося.
Бізнес-партнер Зєлєнського, адвокат Коломойського, Данилюк замість Пастора, і Хомчак (Наєву явно пропонували, але він розумна людина).

І це ще не все, тому великі проблеми лише справа часу — через це так поспішають з виборами до ВР.

Дати цьому ради зараз неможливо, бо ті самі 73%, але ця цифра не надовго, повірте.
Тому треба витримати, об’єднуватися і бути готовими до дій.

Поделиться:
Загрузка...