Три брехні президента Зеленського

610
1. Він заявив, що зробив Україну суб’єктною у міжнародній політиці — і це мабуть найбільша брехня, бо ще ніколи так багато не говорили про Україну без Україну, як після його обрання. У зовнішній політиці Зеленський не досяг нічого і тільки посилив позиції Росії.
2. Розбудував інфраструктуру — насправді трохи відремонтував доріг, але якою ціною? На дороги витрачено кошти, які МВФ надав на боротьбу з пандемією. Скільки людей загинули без цих грошей заради доріг? При цьому на підрядах процвітає картельна змова, що потребує розслідування, а країна залазить у все більші борги.
3. Збудував сильну армію — це взагалі викликає гомеричний сміх. Після параду, де Зеленський показав ракети, розроблені за Порошенка, безпілотники, закуплені за Порошенка і катери, які зробив колишнійц завод Порошенка, до таких заяв не можна ставитись серйозно. Хоча б заборгованість перед військовими погасив, або зарплату контрактникам проіндексував перш ніж так нахабно брехати!
Віктор Уколов

P.S.
Меня сильно задели слова Зеленского о том, что он делает все, чтоб Украину уважали за рубежом и что мы приобретали субъектность. Сильно задели. Потому что это очередная ложь!
Именно из-за самоотстранения Зеленского и его не желания заниматься решением проблемы российской делегации, той удалось вернуться в ПАСЕ. И это факт. Осталось понять, как нам это добавило уважения и субъектности.
Именно Зеленский сказал Трампу, что Генпрокурор — это стопроцентно его человек и сразу после этого в Украине возбудили дела на кандидата в президенты Байдена. И это факт. Осталось понять, как нам это добавило уважения и субъектности.
Именно при Зеленском перестало работать правило «Про Украину без Украины не говорят». В итоге Меркель, Макрон и Байден принимают решения связанные с Украиной, но Зеленского они даже не подключают к обсуждению. Из последнего — это ситуация с «Северным потоком — 2». И это тоже факт. Осталось понять, как нам это добавило уважения и субъектности.
А может уважения к Украине в мире добавляют истории с выделением денег без тендеров из ковидного фонда на строительство дорог? Или появляется уважение к Украине тогда, когда Зеленский нарушает Конституцию? Особенно должно добавить Украине уважения то, что в Верховной Раде рады сидят насильник Иванисов, наркоман Юрченко и анал-табу Яременко, которых в ВР привёл Зеленский? Кстати, я хорошо помню, как должен был быть проведен визит наших нардепов в Эстонию и Яременко был в составе той делегации. Тогда по дипломатическим каналам попросили, чтоб он не ехал, потому что президент Эстонии ему не пожмет руку. А это был бы скандал. Ведь Яременко был тогда главой комитета. Эта история сильно подняла наш авторитет на международном уровне? Сомневаюсь. И таких историй много.
И при этом наш недогарант такое ляпает? А может он думает, что это никто в мире не видит, что происходит на самом деле? Не знаю, но если бы он был Пиноккио, у которого после каждой лжи рос нос, то сейчас бы нос Зеленского был больше, чем его рост. И после этого заявления вырос бы ещё немного.
Тобто коли президента України не кличуть на самміт НАТО, а Меркель вирішує питання по Україні напряму з Путіним без України — це суб’єктивізація України у світі…
Коли урядову програму «Капітальний ремонт доріг 2018-2022 рр.» роблять утричі дорожчою, обмежують ремонтом трас і називають «Велике будівництво» — це будівництво інфраструктури…
Про армію — взагалі шок і сором. Військо яким хизувався Зеленський на параді, створено було президентом Порошенко. Генералів Полторака та Муженко за Зеленського за це викинули з армії, а генералів Марченка та Павловського, які організували забезпечення війська амуніцією і технікою — кинули за грати.
Я так розумію, скоро ми дізнаємося, що то Зеленський запустив децентралізацію і здобув безвіз…
Хоча чому дивуватися? Навіть номер з роялем він не вигадав — він його сплагіатив. Він краде все і завжди. Власної фантазії йому вистачає лише назвати Україну порноактрисою.
Дмитро «Калинчук» Вовнянко

«Суб’єктивізація України в світі» — це коли «нас не питають»(с) (про зняття санкцій ПАРЄ з Рашки).
Це коли Україна бере на себе зобов’язання по «формулі Штайнмаєра-Лаврова» і не добивається нічого взамін.
Це коли Рашці дозволили добудувати Північний потік-2 в обхід території України і її думки.
Це коли Зімбабве отримує вакцину раніше за Україну.
Це коли від «нічого про Україну без України» при Зеленському відпадає слово «нічого».
Це коли клоун зливає міжнародну операцію по вагнерівцям, щоб не ображати вєлікого путіна перед перемир’ям.
Це коли наші маски на початку пандемії ми бачимо розвантаженими в Іспанії, Німеччині і Словаччині.
Всі ці казки безсуб’єктного клоуна просто тупа сцянина в очі населенню обдертому бенефіцірами цього клоуна і його розжирілими слугами. Нічого окрім холодної ненависті вона вже не викликає.
Телефонує знайома лікарка. У свій вихідний 24 серпня вона помчала в Рівне — рятувати немовля.
Жінка, яка врятувала тисячі українських дітей, привезла й це немовля на своїй машині в столичну лікарню , де його вихожує.
Увечері 24 пані Лікарка вислухала від родини про їх пригоди на параді, коли півтори години вони простояли в черзі до металошукачів , й так і нічого й не побачили, зібралася в Маріїнку, послухати Бочеллі. На анонсованому Офісом безкоштовному концерті.
« Ми ж не претендували на білі м’які стільці у сцени. Ми хотіли в парку послухати концерт, але нам заборонили в День Незалежності навіть зайти до Маріїнського парку!»- обурюється жінка, яка точно має набагато більше заслуг перед Україною, ніж слуги. « А як же «Всі ми тепер — президенти!?»- запитує.
Я якраз дочитувала колонку Олександра Корнієнка про «новий патріотизм», в якій лідер партіі слуг вчить всіх нас любити Україну. Всі ми тепер патріоти, як не виходить всім бути президентами:) Бо всі президенти- це трошки накладно.
Головний патріот тепер Зеленський. Он називає Армію і дипломатію своїм головним досягненням:) . Варфоломія запросив в Київ , а в промовах на День Незалежності навіть не переходив на російську. Прям , Армія , Мова, Віра 2.0
Але ситуація зі святкуванням для обраних — ница. Кияни і гості столиці справедливо запитують , що це було? Чому з їх податків сплачують вечірки в Маріінці і Олімпійському для слуг ?
Чому президентське подружжя презентувало анонс Дня Незалежності , запросили всіх українців на заходи й забули розповісти про автозаки біля Маріїнського парку , який ніколи не перекривали і закриті вулиці.
На ці питання прийдеться відповідати.
Що робили на концертах за запрошеннями члени наглядових рад, зарплат яких вистачило б на гонорар Джамали і Бочеллі, разом взятих.
І чому там не було жодної людини, яка ГОЛОСУВАЛА АКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, простих лікарів і вчителів? Цікаво, чи комфортно себе там почували деякі нинішні депутати?
Європейська Солідарність підготувала відповідні запити. І ОП, який любить надсилати відписки, цього разу змушений буде відповісти по суті.
Скільки військовослужбовців, поранених і їх родин було запрошено на урочисті заходи??
Поделиться:
Загрузка...